Paulo Dibala: Juventus forvet oyuncusu bu yaz kulübü yeni bir sözleşme imzalayamadıktan sonra serbest ajan olarak bırakacak

Paulo Dibala, bu yaz Juventus’tan yeni sözleşme müzakerelerinin başarısızlığından sonra serbest ajan olarak ayrılacak; 28 yaşındaki oyuncunun mevcut sözleşmesi sezon sonunda sona erecek; Dibala daha önce Manchester United ve Tottenham’ın hedefiydi. Arjantinli, yedi yıl sonra Turin’de Juventus’tan ayrılmayı planlıyor. Tam istatistikler ve futbol maçlarına ilişkin tüm güncel oranlar 1xbetten bulunabilir.

Juventus forvet oyuncusu Paulo Dibala, yeni müzakereler geleceğine karar vermedikten sonra bu yaz kulübü serbest ajan olarak terk etmeli.

Dibala’nın şu anki sözleşmesi bu yaz sona eriyor, ancak 28 yaşındaki oyuncu Torino kulübü ile yeni bir sözleşme imzalamayacak.

Bu, menajeri Pazartesi günü yaklaşık iki saat boyunca kulübün temsilcileriyle Arjantin’in bu sezon için planlarını tartıştıktan sonra gerçekleşti.

Dibala, diğer kulüplerin 2019’da Manchester United ve Tottenham da dahil olmak üzere önceki transfer pencerelerine olan ilgisinin ardından bir süredir yeni bir sözleşme müzakere ediyor.

Ama şimdi bu yaz Juventus’ta yedi yıllık kalışını bitirecek gibi görünüyor.

Dibala, Haziran 2015’te Palermo’dan kulübe taşınmasından bu yana Juventus’un bir parçası olarak beş Serie A unvanını ve dört İtalya Kupası kupasını kazandı.

Bu sezon sakatlıklarla mücadele etti ve ilk maçına Pazar günü bir aydan fazla bir sürede başladı ve ilk golünü Salernitana’ya karşı 2-0’lık bir galibiyetle attı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: