Peru ve Kolombiya arasındaki Amerika Kupası futbol maçı için tahmin

Kolombiya, Cumartesi günü Peru’ya karşı eli kulağında olan Amerika Kupası maçı öncesinde oynayacak. Tüm Peru – Kolombiya maç tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri ile güncel oranlar aşağıda gösterilmektedir.

Peru

Peru, Brezilya’ya karşı son maçında Amerika Kupası’nı 1-0 kaybettikten sonra daha iyi bir sonuç almayı umuyor. Bu, Peru’nun savunma gücü gösterdiği son oyunlarda çok nadirdi. Gerçek şu ki, La Blanquirroja önceki 6 maçının 5’inde gol attı ve deplasmanda 11 gol attı.

Kolombiya

Bir önceki maçta Kolombiya, Amerika Kupası’nda Arjantin ile 1-1 berabere kaldı. Kolombiya’nın son altı maçında özenle gol atarak yetersiz bir geri dönüş elde ettiğini belirtmekte fayda var – sadece 4. Bu maçlarda Los Cafeteros ayrıca kendilerine karşı toplam 5 gol kaydetti. Bu eğilim gözlemlenmiyor. Tabii, ilerleyip ilerlemeyeceğimizden emin değilim.

🔮 Tahmin

Peru’nun bu Kolombiyalı takıma karşı gol atması için bir takım olarak çok çalışması gerektiğine inanıyoruz, bunun sonunda gol atacağına ve muhtemelen temiz bir sayfa tutacağına inanıyoruz. Kolombiya’yı 90 dakikada 0-1 yenerek çok çekişmeli bir maç geçirdik. Bakalım ne olacak.

📖 Oyun için en iyi oranlar

Canlı maç sonuçları pazarındaki maç bahislerine bakarsanız, Peru’nun galibiyetinin 4.33, beraberlik desteğinin 3.5 olduğunu ve Kolombiya’ya yapılan para bahsinin size 1.83 kazandırabileceğini görebilirsiniz. Bunlar, şu anda resmi 1xBet web sitesinde bulunan en iyi oranlardır . Tecrübeli partnerlerimiz bu maçta 1.5 gol üstü tahmin ediyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: