Peru-Venezuela Dünya Kupası tahmini

Pazartesi günü yapılacak olan Güney Amerika Dünya Kupası elemeleri maçında Peru, Venezuela karşısında rakibiyle karşılaşacak .

1xbet promosyon kodu Peru-Venezuela maçının ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi bulabilirsiniz (en iyi maç oranları dahil).

İçindekiler
  1. Peru
  2. Venezuela
  3. Tahmin

Peru

Peru, bu maçta Güney Amerika ile Uruguay’a karşı 1-1’lik bir maçtan sonra oynayacak.

Peru’nun son oyunlarında nadiren tam 90 dakika dayanmayı başardı. Peru’nun rakiplerinin önceki 6 maçının 5’inde gol atmasını engelleyemediği ve bu süre zarfında 10 gol atmasından endişe duyacaklar. Ancak burada böyle bir modelin devam edeceğine dair bir kesinlik yoktur.

Venezuela

Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinin bir parçası olarak Arjantin’e karşı son maçında kaybettikten sonra Venezuela buradaki durumu düzeltmeye çalışacak.

Venezüella’nın forvetleri, önceki altı karşılaşmada gol sıkıntısı çekiyordu ve bu da sadece 3’ünün kötü geri dönüşüne yol açtı. Bu maçlarda La Vinotinto da rakip takımların toplam gollerinin 9’a eşit olduğunu gördü.

Tahmin

Venezuela’nın bu takımı peru’dan atmak için yeterli ateş gücüne sahip olduğuna inanıyoruz, ancak bu onların diğer ucunda bir çift bırakmalarını gerçekten engellemeyecek.

Bunun, peru’nun 90 dakikanın sonunda 2-1’lik bir skorla zaferle sonuçlanacak yoğun bir karşılaşma olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: