Polonya — İngiltere maçının tahmini, Dünya Kupası 2022

Polonya, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin bir parçası olarak İngiltere’ye karşı oynamayı planlıyor.

Polonya — İngiltere maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (artı maç başına en iyi oranları) görmek için 1xbet web sitesine gidin.

Polonya

Polonya, 1-7 Dünya Kupası elemelerinden sonra Avrupa’nın San Marino’ya karşı kazandığı zaferden sonra bir galibiyet daha hedefleyecek.

O maçta Polonya, topun sahipliğinin %76’sını ve 24 gol denemesini, 11 gol hedefini gerçekleştirdi. Polonya milli takımında Robert Lewandowski (4 ‘, 21’), Karol Zhiderski (16 ‘), Karol Linetti (44’) ve Bucsa puan aldı (67 ‘, 92’, 94 ‘). San Marino, 3’ü hedefe isabet eden 7 hedefe isabet etti. Nanni (48 ‘) San Marino takımının golcüsü oldu.

Polonya’nın katılımıyla yapılan maçlar son zamanlarda ilginç olduğunu kanıtladı ve kapıdaki çok sayıda saldırı ile karakterize edildi. Sadece son 6 karşılaşmada her iki taraf da toplam 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol), bunların 11’i Polonya’ya aitti.

İngiltere

İngiltere bu düelloya 4-0 Dünya Kupası elemesinden sonra girdi-Avrupa son maçında Andorra’yı yendi.

O maçta İngiltere %88’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 20 gol attı. İngiltere milli takımı için goller Jesse Lingard (18 ‘, 78’), Harry Kane (72 ‘) ve Bucayo Saka (84’) tarafından atıldı. Öte yandan Andorra, 1’i hedefe isabet eden hedefe 1 isabet etti.

Önceki 6 karşılaşmada İngiltere toplamda 16 gol attı. İngiltere de bu oyunların her birinde gol atmayı unutmadı. Bu dönemde rakiplerinin 2 gol attığını gördüler. Elbette böyle bir desen bu maçta da devam edemez.

↔ ️ Yüz yüze

Ligin bu kulüpler arasındaki son maçı, İngiltere ve Polonya milli takımının 2-1’lik skorla sona erdiği 31.03.2021 Avrupa maçının 3 .günü olan Dünya Kupası elemeleriydi.

O maçta İngiltere Milli Takımı, topun sahipliğinin %63’ünü ve hedefin 4 vuruşunda 10 atış gerçekleştirdi. Goller Harry Kane (19 ‘) ve Harry Maguire (85′) tarafından atıldı.

Polonya hedefe 4, kapının önüne 1 atış yaptı. Yakub moder (58 ‘) golcü oldu. Hakem bjorn Capers tarafından yapıldı.

Tahmin

Polonya’nın bu İngiltere takımına karşı bir şeyler yapmak için bir şeyler yapması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da üstünlük kazanmak için en az bir kez gol atması gerektiğini düşünüyoruz.

Böylece, bu oyunun sonunda İngiltere için 0: 1’lik bir farkla iyi bir savaşa başlıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: