Portekiz — Kuzey Makedonya Dünya Kupası’nda elemeler maçında tahmin

Avrupa Dünya Kupası elemelerinin yaklaşan maçında Portekiz Salı günü Kuzey Makedonya ile oynayacak.

Portekiz – Kuzey Makedonya maçına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri betin bonus kodu (artı oyun başına en iyi oranlar) sunulmaktadır.

Portekiz

Önceki maçını kazanan Portekiz, Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Türkiye’yi (3:1) yendikten sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor olacak.

O maçta Portekiz% 60’lık bir topa sahipti ve 8’i tam olarak hedefe ulaşan gole 16 vuruş yaptı. Portekiz’e Otavio (15′), Diogo Jote (42′) ve Mateus Nunes (94′) puan verdiler. Öte yandan Türkiye, 5’i hedefe isabet eden hedefe 12 darbe indirdi. Türkiye için Burak Yılmaz (65′) attı.

Portekiz’in katıldığı son 6 maçının 5’inde maç başına üç veya daha fazla gol kaydedildi. Rakipler bu dönemde bunlardan 3’ünü atarken Portekiz 15 gol atabildi. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Kuzey Makedonya

Kuzey Makedonya, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin bir önceki maçında İtalya’ya karşı 0:1 galibiyetinden sonra bu maça çıkacak.

O maçta Kuzey Makedonya% 34’lük bir topa sahipti ve bunlardan 2’si hedefe ulaşan 4 gol attı. Kuzey Makedonya’ya karşı Trijkowski attı (92′). Öte yandan İtalya, 5’i hedefe isabet eden hedefe 32 isabet etti.

Kuzey Makedonya’yı içeren maçlarda en az bir takımın gol atamayacağı eğilim son zamanlarda oldukça istikrarlı hale geldi. Son 6 maçın doğrulanması bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipler 5 gol, Kuzey Makedonya ise 13 gol attı.

Tahmin

Portekiz’in, Kuzey Makedonya’ya karşı karşılaştığında birden fazla gol atmak için yeterli an yaratacağına dair bir hisimiz var, bu da gollerde zorluk çekebilir.

Bu nedenle 90 dakikanın sonunda Portekiz’in 2-0’lık skorla liderlik etmesini bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: