Portekiz – Lüksemburg Dünya Kupası maçının tahmini

Dünya Kupası elemeleri Salı günü. Avrupa eylemleri Portekiz’in Lüksemburg ile savaşacağı gerçeğine dayanıyor.

Portekiz – Lüksemburg maçına ilişkin tahminlerimiz, maçların istatistikleri ve sonuçları 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır ve güncel oranlarda görülebilir.

Portekiz

Portekiz, Katar’a karşı başarılı bir maçın ardından son sonucunu 3-0’lık bir skorla tekrarlamayı umuyor olacak.

Portekiz ile yapılan maçlar son zamanlarda ilginç olduğunu kanıtladı ve ayırt edici özellikleri kapıdaki çok sayıda saldırı oldu. Her iki taraf da son altı maçta birlikte 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol), bunların 12’si Portekiz’e aitti.

Lüksemburg

Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Sırbistan’dan geçen yenilginin ardından Lüksemburg, buradaki durumu düzeltmek için çaba gösterecek.

O maçta Lüksemburg% 51’lik bir topa sahip olmayı başardı ve bunlardan 1’i hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. Sırbistan hedefe 11, hedefe 4 atış yaptı. Dusan Vlahovic (68 ‘) Sırbistan için kendini ayırdı.

İstatistikler bunu söylüyor ve Lüksemburg son 6 maçının 6’sında gol attı ve rakibinin toplam 11 gol atmasına izin verdi. Lüksemburg’un korunmasıyla işler pek iyi gitmiyor. Elbette, böyle bir düzenlilik mutlaka bu oyunda devam etmeyecektir.

Yüz yüze

07.09.2012 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçlara hızlı bir bakış, bu toplantıların Lüksemburg için hayal kırıklığıyla sona erdiğini gösteriyor. Portekiz, bu maçların% 100’ünü kazanarak daha iyi olurken, herhangi bir galibiyet elde edemediler.

Bu maçlarda iki kulüp toplam 17 gol attı, bunlardan 15’i Selecao, 2’si ise gol attı. Bu maç başına ortalama gol sayısı 2,83’tür.

Bu taraflar arasındaki ligin son maçı 30/03/2021’de 3. maç günü Avrupa Elemeleri ve 3-0’lık skorla Lüksemburg Portekiz’i bitirdi.

O maçta Lüksemburg% 43’lük bir topa sahipti ve 6 kez kaleye vurdu, bunlardan biri hedefe çarptı. Gol, Gerson Rodriguez (30 ‘) oldu.

Öte yandan Portekiz, hedefe 20 atış yaptı, bunlardan 11’i de hedefe çarptı. Diogo Hota (45 ‘), Cristiano Ronaldo (51’) ve João Palinha (80 ‘) kendilerini ayırt ettiler. Maçı değerlendiren Sergey Ivanov.

Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Portekiz’in muhtemelen topa hakim olacağı ve birkaç şanslı an yaratacağı anlaşılıyor.

Tersine, Lüksemburg kendi kapılarına ulaşmada zorluklarla karşı karşıya kalabilir, ancak zaman zaman tehlikeli olduklarını görüyor muyuz?

Buna göre, 90 dakika sonra Portekiz’in galibiyetini 3-1’lik skorla görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: