Portekiz maçında Famalican’ın Aroca’ya karşı tahmini

Famalikan, Pazartesi günü bu Primeira maçında 22 Haziran’da Belediye Stadı’nda Aroka’nın varış takımıyla mücadele edecek.

Famalikan – Aroca maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet turkey (maç başına en iyi oranlar dahil) görülebilir.

Famalikan

Famalikan, Primeira’daki Porto’dan yenilginin ardından son sonucunu burada 3-1’lik bir skorla tekrarlamak istemez.

O maçta Famalicao’nun topa sahip olmasının yüzde 36’sı ve 6’sı gole, 1’i de gole sahipti. Famalikan’da gol atan tek oyuncu Richceli’ydi (91 ft). Öte yandan Porto’nun gole 18 isabet ettiği, bunlardan 9’unun hedefe çarptığı görüldü. Porto için Otavio (25 dakika), Luis Diaz (37 dakika) ve Mehdi Taremi (78 dakika) attı.

Önceki altı maçta Rui Pedro Silva’nın Famalican takımı toplam 7 gol attı — maç başına ortalama gol sayısı 1,17 oldu.

Aroca

Aroca, Primeira Ligi’nde 1-2’lik galibiyetten sonra Estoril’i bir önceki maçında yenerek maça çıktı.

O maçta Aroca topun% 56’sını elinde tutmayı başardı ve 5’i hedefe isabet eden 21 gol attı. Arouki’de golcüler Abdoulaye Ba (Autogol, 6 dakika), Andre Silva (89 dakika) ve Ebue Kuassi (97 dakika) idi. Öte yandan Estoril, hedefe 11 vuruş yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe çarptı.

Üretken toplantılara olan ilgilerinin göstergesi olarak, Aroca’nın sahaya çıktığı son 6 maçta 21 kez gol attığını ve her karşılaşmada ortalama 3,5 gol attığını gördük. Rakip takımlar bu toplamın 16’sını aldı.

Kişisel toplantılar

Ligin bu ikisini de içeren önceki maçı, Primeira Liga 20.08.2021 maçının üçüncü günü olan Aroca, Famalican’ın 2-1’lik skoruyla sona erdi.

O gün, Aroc’ın topun% 49’una sahip olduğu ve hedefe 6 vuruşta 22 gol attığı görüldü. Goller João Basso (65 dakika) ve Leandro Silva (89 dakika) tarafından atıldı.

Famalicao’nun golüne 9 vuruş vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Brunu Rodriguez (23′) kendini mükemmelleştirdi. David Silva maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Famalicao

Famalicenses’in, Luis Junior’a, Richceli, Alex’e, Dylan Batubincica’ya, Bruno Rodriguez’e, K. Monginda Pickel’e, Gustavo Assunsao’ya, Ruben Lima’ya, Ivan Jaime’ye karşı 3-4-2-1’lik bir devre ile oyuna başlaması muhtemel görünüyor. . Marcos Paulo ve Simon Banza.

Takım haberleri: Aroca

Aroca’nın Victor Braga, Tales Olekesh, Abdoulaye Ba, João Otavio Basso, M. Cuarejma Correia, David Simao, Cuassi Ebue, Pedro Moreira ve A. Watshini’yi seçerek 4-3-3 planını seçeceğine inanıyoruz. Buquia, Andre Silva ve Arsenio.

Tahmin

Famalikan’ın Aroka’ya bir defadan fazla gol atması gerektiğini düşünüyoruz, ki kendisi de kapıyı bulmakta zorluk çekebilir.

Böylece, oyun bittikten sonra Famalikan’ın oldukça rahat bir 2-0 üstünlüğüne sahip olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: