Portekiz Primeira maçında Moreirense — Belenenses’in tahmini

Belenenses, Pazartesi günü Primeira Lig Maçında Moreirense’nin ev takımı ile Joaquima de Almeida Freitash Park’ta olacak.

Moreirense — Belenenses maçı için tüm kullanıcı tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet turkey gösterilmiştir (maç başına en iyi oranlar dahil).

Moreirense

Moreirense, Ligin Primeira’daki 2-0 yenilgisinden sonra Braga’ya karşı önceki maçında burada daha iyi bir skor isteyecek.

O maçta Moreirense% 42’lik topa sahipti ve hedefe 15 vuruş yaptı, 1’i hedefe çarptı. Öte yandan Braga, 5’i hedefe isabet eden hedefe 11 vuruş yaptı. Bragi, Almoatasambella El-Musrati’yi (48 dakika) ve Ricard Orta’yı (72 dakika) attı.

Moreirensa’nın son zamanlarda savunmanın kilidini açması zordu. Onların gol rekoru, önceki 6 maçında rakip taraflara karşı sadece 4 gol atıyor. Bu karşılaşmalarda Moreirense de onlara karşı gol sayısının 7’ye ulaştığını gördü. Tarihsel sonuçları bir kenara bırakırsak, bu eğilimin bu yaklaşan maçta devam edip etmeyeceği henüz bilinmemektedir.

Belenensesch

Primeira Liga turnuvasında Sporting Lizbon’a karşı son maçında kaybettikten sonra Belenenses, telafi etmeye çalışacak.

O maçta Belenenses’in topun% 32’si topa sahipti ve 6 tanesi kaleye çarptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Belenenses için gol atan tek oyuncu Abel Kamara’ydı (21. dakika). Sporting hedefe 15 darbe indirdi, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Paulinho (11 dakika, 47 dakika), Pedro Porro (17 dakika) ve Pablo Sarabia (45 dakika) Lizbon Sporting’de gol attı.

İstatistikler şöyle diyor: Belenenses son 6 maçtan 6’sında gol atarken, toplam rakipleri 13 gol attı. Savunmada Belenenses’in açıkça sorunları vardı.

Kişisel toplantılar

02.04.2019 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarının incelenmesi, Moreirense’nin bunlardan 3’ünü kazandığını, Belenenses’in 0 olduğunu ve beraberlik sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Bu çatışmalarda aralarında toplamda 11 gol atıldı, bunlardan 7’si Os Verdes e Brancos ve 4’ü Azuis için atıldı. Bu, maç başına ortalama gol sayısı 1,83’tür.

Ligin bu takımları içeren son müsabakası, Primeira Liga 4. gün maçı 27.08.2021 idi ve skor Belenenses skoru 1-1 Moreirense ile sona erdi.

O gün Belenenses’in topun% 45’i topa sahipti ve hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Gol Cima Akas (29. dakika) oldu.

Rakipleri için Moreirense, hedefine 20 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Andre Luis (86′) gol attı. Maç Fabio Melo tarafından sunuldu.

Takım haberleri: Moreirense

Moreirense’nin patronu Ricardo Sa Pinto’nun bu maçta seçebileceği tamamen sağlıklı bir kadro sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorunu yok.

Takım Haberleri: Belenenses

Belenenses’in patronu Franklim Carvalho, erişilemeyen birkaç oyuncuyla savaşmak zorunda. Chico Teixeira (travma bilinmiyor), Nilton (kas yaralanması) ve Pedro Nuno (travma bilinmiyor) burada yer almıyor.

Tahmin

Belenenses’in bu Moreirense takımına karşı bir gol atması gerektiğini düşünmeye eğilimliyiz, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Bunun, Moreirense’nin 90. dakikada 2-1’lik galibiyetle çok yakın bir maç olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: