Portekiz Primeira maçında Tondela — Benfica’nın tahmini

Tondela, Pazartesi günü Primeira-Lig maçında João Cardozo Stadyumu’nda Benfica takımıyla buluşacak.

Tondela vs Benfica maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı anketleri betin bonus kodu ve en iyi bahis oranlarında gösterilir.

Tondela

Önceki sonucundan cesaret alan Tondela, Ligin ilk yarısında Portimonense’ye karşı 1-2 galibiyetinden sonra aynı şeyi ümit edecek.

O maçta Tondela% 60’lık bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 9 vuruş yaptı. Tondela’nın golcüleri Undabarrena (80 dakika) ve Juan Manuel Boselli (88 dakika) oldu. Portimonense hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Ivan Angulo (34′) Portimonence’de gol attı.

Son maçlarda Tondela nadiren savunma çeliğini göstermedi. Gerçek şu ki, Tondela önceki 6 maçtan 6’sında gol atıldı ve bu süre zarfında 11 gol attı.

Bu yarışmaya katılan Tondela, ligin son 7 maçında Benfica’ya karşı kazanamadı.

Benfica

Primeira Liga kapsamında Gilles Vicente’den yapılan son maçta yenilginin ardından Benfica, suçu telafi etmeye çalışacak.

O maçta Benfica, topun% 55’ini elinde tutmayı başardı ve hedefe 5 vuruşla 23 gol attı. Benficu’nun golü Gonzala Ramos (88. dakika) oldu. Öte yandan, Vicente kaleye 12 vuruş yaptı ve bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Samuel Lino (11 dakika) ve Giorgi Aburgiania (64 dakika) Gilles Vicente yerine gol attılar.

Yoğun maçlar için iştahlarını göstererek, Benfica’nın sahaya çıktığı önceki altı maçta 21 gol attık ve her maçta ortalama 3,5 gol attık. Rakip takımlar bu hedeflerin 7’sini attı. Ancak, bu desen burada garanti edilmez.

Kişisel toplantılar

30 Mart 2019’dan itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçlara hızlı bir bakış, bu toplantıların Tondela için mutsuz olduğunu gösteriyor. Hiç bir galibiyet yakalayamadılar, Benfica hala lider olurken, kazananların% 83’ünde kazananları geride bıraktılar.

Bu çatışmalarda aralarında 9 gol, Auriverdes için 1, Benfica için 8 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 1,5’dir.

Ligin bu kulüpler arasındaki son maçı Primeira Liga’nın 4. günü olan 29.08.2021 maçıydı ve final skoru Benfica 2-1 Tondela idi.

O gün, Benfica topun% 76’sını elde etti ve 8’i hedefe isabet eden gole 21 vuruş yaptı. Goller Rafa Silva (71 dakika) ve Gilberta’yı (88 dakika) attı.

Tondela hedefe 3 darbe indirirken, 2’si hedefe çarptı. Salvador Agra (22′) gol attı. Maç Tiago Martins tarafından sunuldu.

Takım Haberleri: Tondela

Simone Muratore (yaralanma bilinmiyor) ve Hota Gonsalves (diz bağının kopması) Tondela teknik direktörü Paco Ayestaran için mevcut değildir.

Takım Haberleri: Benfica

Benfica’nın patronu Nelson, bazı sağlık sorunları olan bir takımdan seçim yapmak zorunda kalıyor. Haris Seferovich (Bacak yaralanması), Gilberto (Bademcik İltihabı), Romana Yaremchuk (Göz yaralanması), João Mario (Koronavirüs), Lucas Verissimo (Çapraz bağ kopması) ve Rodrigo Pinho (Çapraz bağ kopması) dikkate alınmamalıdır.

✨ Tahmin

Benfica, çok sayıda anı ve başarılı gol vuruşu yaratmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Tersine, Tondel’in kendi gollerini atması zor olabilir, ancak dönemler boyunca tehlikeli olduklarını görüyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında bunun 1:3’lük bir skorla Benfica’nın kontrollü bir zaferi olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: