Portekiz’in Primeira maçında Porto’nun Sporting Lizbon’a karşı tahmini

Cuma günü Lizbon Sporting, Estadio do Dragau’daki Porto ev takımı ile Primeira Ligi maçına katılacak.

İndir 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır Porto – Sporting Lizbon maçı için tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketleri ve güncel oranlar sunulmaktadır.

Porto

Porto, son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecek ve Primeira’daki Aroca’yı 0:2’lik skorla yenecek.

O maçta Porto’nun topun% 55’i topa sahipti ve 4 golle hedefe 15 vuruş yaptı. Porto’da golcüler Vitinha (54 dakika) ve Chancel Mbemba (57 dakika) oldu. Öte yandan Aroca, 1’i hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı.

Son maçlarda nadiren Porto kaçırmadı. Porto’nun önceki 6 maçtan 5’inde 6 gol atarken 6 gol atmasıyla ilgili endişeleri olacak. İki maç aynı değildir ve bu maçın böyle bir eğiliminin devam edip etmeyeceği henüz bilinmemektedir.

Sporting Lizbon

Lizbon Sporting, önceki maçta Famalican’ı yenerek Premier Lig’de 2-0 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya katılıyor.

O maçta Sporting Lizbon topu yüzde 51’e sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 8 golü gerçekleştirdi. Lizbon Sporting’de goller Pablo Sarabia (6 dakika) ve Mateus Reis (62 dakika) tarafından atıldı. Famalikan, kapıdan 8, bunlardan 5’i de hedefe çarptı.

Etkili karşılaşmalar için iştahlarının kanıtı, Sporting Lizbon’un sahaya çıktığı önceki 6 maçta 22 gol attığımız ve her maçta ortalama 3.67 gol attığımız. Rakip takımlar bu gollerden 8’ini attı.

Kişisel toplantılar

18 Mayıs 2019 tarihli son kişisel karşılaşmalarının analizi, Porto’nun bu maçlardan 3’ünü kazandığını, Sporting Lizbon’un 0 olduğunu ve berabere sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Bu çatışmalarda aralarında 14 gol atıldı, bunlardan 9’u Dragos’tan, 5’i Sportingistas’tan. Maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Aralarındaki ligin bir önceki maçı, Sporting Lizbon’un Porto 1-1’lik skorla sona erdiği Primeira Liga 09.11.2021’in beşinci maç günü oldu.

O zamanlar Sporting Lizbon topu% 47’ye sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Gol atan tek oyuncuları Nuna Santos’du (16 dakika).

Porto, hedefe 5 isabet ederken, hedefe 1 isabet etti. Luis Diaz (71′) gol attı. Nuno Almeida’nın maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Porto

Porto’nun patronu Sergio Conceisao’nun güçlü bir oyuncu kadrosuyla başa çıkabileceği tek bir fiziksel zindelik sorunu var. Wilson Manafa (patellanın yırtılması) rekabetin dışındadır.

Takım Haberleri: Sporting Lizbon

Çoğunlukla sağlıklı bir takımdan, Lizbon’un “Sporting” patronu Ruben Amorim’in fiziksel zindelikle ilgili tek bir sorunu var. Pedro Gonçalves (Kas Yaralanması) performans göstermeyecek. Pedro Porro diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamaz.

🔮 Tahmin

Sporting Lizbon’un bu Porto takımını kesinlikle yenebileceğini tahmin ediyoruz, ancak kaçırdıkları kadar çok gol olmayabilir.

Yönetim kurulumuz, maçın sonunda Porto’yu 2-1 yenecek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: