Portland Timbers — Philadelphia Union maçının ABD Major League Baseball’a tahmini

Pazartesi günü MLS’DE Portland Timbers — Philadelphia Union maçı yapılacak.

Portland Timbers – Philadelphia Union maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve anketlerinden oluşan kapsamlı setimiz 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır (maç başına en iyi oranlar dahil) görebilirsiniz.

Portland Timbers

Portland Timbers, San Jose Ertquakes’e karşı önceki maçta 3-2 yenilgisinden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Portland Timbers, zamanın% 39’una sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 9 vuruş yaptı. Portland Timbers için goller Christian Paredes (18′) ve Bill Tuiloma (56′) tarafından atıldı. Öte yandan San Jose Ertquijks ekibi, 4’ü hedefe ulaşan 17 gole isabet etti. Jackson Euill (31′) ve Hamiro Monteiro (44′, 80′) San Jose Ertquakes için gol attılar.

Portland Timbers’ın oynadığı maçlar son zamanlarda sık sık muhteşem hale geliyor ve çok sayıda gol attığını gösteriyor. Sadece son yarım düzine maçta her iki takımın kapılarına toplam 20 gol (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 10’u Portland Timbers’ın kapısına uçtu. Ancak bu maçta böyle bir eğilim ortaya çıkmayabilir.

Philadelphia Union

Geçen turda Philadelphia Union, MLS’NİN Inter Miami’ye karşı oynadığı maçta 0:0 berabere kaldı.

O maçta Philadelphia Union% 45’lik bir topa sahipti ve 8’i hedefi vurmak üzere 20 vuruş yaptı. Inter Miami, 2’si hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş yaptı.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar: Philadelphia Union, son 6 maçtan 5’inde gol atarken, rakipler 7 gol attı. Savunmada Philadelphia Birliği çok güvenilir değil.

Kişisel toplantılar

Son maçlarını 17/09/2016 tarihinden itibaren analiz edersek, Portland Timbers’ın bunlardan 5’ini, Philadelphia Union’u 1 kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 0 olduğu ortaya çıkacaktır.

Toplamda bu maçlar için 20 gol atıldı, bunlardan 13’ü Timbers için, 7’si Union için. Ortalama hedefleri maç başına 3,33 olarak gerçekleşti.

Bu iki takımın yer aldığı ligdeki önceki maç, final skorunun Philadelphia Union 3-0 Portland Timbers olduğu MLS maçının 10. gününde 30/05/2021 tarihinde gerçekleşti.

O gün Philadelphia Union topu% 53’e sahipti ve 5’i hedefe ulaşan hedefe 16 vuruş yaptı. Goller Katzper Przybylko (26′), Sergiu Santos (31′) ve Jack Elliott (63′) tarafından atıldı.

Rakip Portland Timbers, 4’ü hedefe ulaşan 10 gol attı. Yargıç Robert Sibiga.

Takım Haberleri: Portland Timbers

Diego Gutiérrez (ayak ameliyatı) ve Felipe Mora (diz ameliyatı) Portland Timbers yöneticisi Giovanni Savareza için mevcut değildir.

Her halükarda Timbers 4-3-3 sisteminde oyuna başlayacak ve ilk yarıda Aljaz Ivacic, Pablo Bonilla, Bill Tuiloma, Dario Zuparic, Justin Rasmussen, Jimmy Charu, Diego Charu, Christian Paredes, Nathan Fogas, Marvin Loria ve Santiago Moreno’yu serbest bırakacak.

Takım Haberleri: Philadelphia Union

Tamamen sağlıklı bir takıma sahip olan Philadelphia Union yöneticisi Jim Curtin, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Bizim bakış açımızdan Union, Andre Blake, Olivier Mbizo, Jacob Glesnes, Stuart Findley, Kaya Wagner, Jack Elliott, Alejandro Bedoya, Leon Flach, Daniel Gazdag, Cory Burke ve Sergio Santos’u seçerek 4-3-1-2’lik bir kadroyu seçebilir.

✨ Tahmin

Bu iki maça baktığımızda, hem Philadelphia Union hem de Portland Timbers’ın burada iyi bir skor alabileceğini düşünüyoruz, ancak kesin bir kazananı adlandırmak zor olsa da.

Bakalım işler nasıl gelişecek, ama berabere kalmak bizim için oldukça muhtemel görünüyor. Bunu göz önünde bulundurarak, her şey söylendiğinde ve yapıldığında bunun 1:1’lik bir skorla çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: