Porto-Liverpool Şampiyonlar Ligi tahmini

Porto, Salı günü büyük Şampiyonlar Ligi maçında Liverpool’la oynayacak.

Porto ve Liverpool maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri, en son bahis oranlarıyla birlikte 1xbet resmi web sitesinde gösterilmektedir.

Porto

Önceki sonucundan cesaret alan «Porto«, Primeira’nın Gilles Vicente’ye karşı 1: 2 Zaferinden sonra aynı şeyi umuyor olacak.

Bu maçta Porto %64’lük bir topa sahipti ve 8’i hedefe isabet eden 16 golü yendi. Porto için Goller Mehdi Taremi (9 ‘) ve Sergio Oliveira’yı (89’) attı. Öte yandan Gilles Vicente, hedefe 8 atış yaptı, hedefe 4 atış yaptı. Samuel Lino (24′) Gilles Vicente için bir gol attı.

Son sonuçları, Porto savunucularının yapabileceği çok az şey olduğunu gösteriyor. Porto rakibine çok az şey verdi ve önceki altı karşılaşmalarında kapılarına giren toplam gol sayısını 3’e çıkardı.

Liverpool

Liverpool son kez Premier League maçında Brentford’a karşı 3-3 berabere kaldı.

O maçta Liverpool’un %67’lik bir topu vardı ve 6’sı hedefe isabet eden 16 gol attı. Liverpool’da diogo Yota (31 dakika), Mohamed Salah (54 dakika) ve Curtis Jones (67 dakika) goller attı. Brentford hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Ethan Pinnock (27′), Vitaly Janelt (63’) ve Yoan Wyssa (82‘) brentford için gol attılar.

Liverpool’u içeren önceki 6 karşılaşmanın 5’inde üç veya daha fazla gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı 3,67, Liverpool’un ortalama gol sayısı ise 2,67’dir. Sadece bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekiyor.

Yüz yüze

Bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçlara baktığımızda, 18 Eylül 2007’den başlayarak, bu maçların Porto için hayal kırıklığıyla sona erdiğini söyleyebiliriz. Herhangi bir galibiyet elde edemediler, Liverpool ise bu maçların %67’sini kazanarak onlara karşı bir avantaj sağladı.

Bu karşılaşmalarda toplamda iki takım arasında 19 gol atıldı, bunlardan 3’ü Dragoes’ten, 16’sı da reds’ten atıldı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 3,17’ye eşit olarak verir.

Takım haberleri: Porto

Bu düşük bir sınıf atlama seviyesidir ve Porto patronu Sergio Conceisau’nun neredeyse çalışan bir ekip sayesinde sadece bir fitness sorunu hakkında endişelenmesi gerekir. Marchesin (diz yaralanması) rekabetin dışındadır.

Takım haberleri: Liverpool

Çoğunlukla tam teşekküllü bir grup sayesinde, Liverpool merkezli gaffer Jürgen Klopp’un fitness konusunda sadece bir endişesi var. Harvey Elliott (ayak bileği yaralanması) çıkmayacak.

Tahmin

Porto’nun bu Liverpool takımının savunmasını kırabileceğine inanıyoruz, ancak belki de sadece bir golün yenilgiyi engellemeyeceği düşünülüyor.

Bu nedenle, Liverpool’u 90 dakika sonra 1-2’lik bir skorla bitirecek gergin bir karşılaşma bekliyoruz. İyi biri olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: