Premier lig maçında Tottenham Hotspur-Manchester City

Tottenham Hotspur, Pazar günü Premier League maçında Tottenham Hotspur Stadyumu’nda Manchester City konuklarıyla buluşacak.

Tottenham Hotspur ve Manchester City ile ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz tamamen 1xbet promosyon kodu 2021 (maç başına en iyi oranlar dahil) sunulmaktadır.

Tottenham Hotspur

Önceki oyununu kazanan Tottenham Hotspur, Leicester City’ye karşı Premier League 2: 4 başarısından sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta Tottenham Hotspur topa %53 sahipti ve 11 gol attı, 4 tanesi hedefe çarptı. Tottenham Hotspur için gol attı Harry Kane (41 dakika) ve Gareth Bale (87 dakika, 96 dakika). Öte yandan Leicester City, 6’sı hedefe isabet eden 10 gol denemesi yaptı. Jamie vardi (18′, 52′) ve Casper Schmeichel (76 ‘Autogol) «Leicester City»için kendilerini ayırdılar.

Tottenham Hotspur ile yapılan maçlar son zamanlarda genellikle yüksek puanlar ile büyüleyici karşılaşmalar olmuştur — istisnadan ziyade kural. Sadece son yarım düzine oyunda, her iki takım da 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunların 12’si Tottenham Hotspur’a aitti. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini görelim.

Manchester

FA Community Shield yarışmasında Leicester City’ye karşı son oyunlarındaki yenilgiden sonra, Manchester City ve destekçileri bu oyunda daha iyi bir skor elde edebileceklerini umuyorlar.

Bu maçta Manchester City, %57’lik bir topa sahipti ve 12 gol attı, 3’ü hedefe ulaştı. Öte yandan Leicester City’nin golde 10 denemesi vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Kelechi Iheanacho (89′) Leicester City takımının golcüsü oldu.

Skor maçlarına karşı önyargısını gösteren goller, Manchester City’nin birliklerini gönderdiği önceki altı maçta 22 kez attı ve her karşılaşmada ortalama 3.67 gol attı. Rakipleri böyle 10 gol attı.

Yüz yüze

20.04.2019’dan başlayarak geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Tottenham’ın bu maçlardan 2’sini, Manchester City’nin ise 3’ünü kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu söyleyebiliriz.

Bu karşılaşmalarda her iki kulüp de 13 gol attı, bunlardan 6’sı Spurs ve 7’si vatandaşlar attı. Bu maç başına ortalama 2.17 gol.

Takım haberleri: Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur patronu Nuno Espirito Santo, seçim için tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Takım haberleri: Manchester City

Manchester City yöneticisi Pep Guardiola’nın erişilebilirlik konusunda birkaç sorunu var. Phil Foden (ayak yaralanması), Kevin de Bruyne (ayak bileği yaralanması) ve Yangel Herrera (tibia kırığı) dikkate alınmayanlardır.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Tottenham Hotspur’un bu Manchester City takımına karşı bir gol atabileceğini düşünüyoruz, ancak bir gol muhtemelen diğer ucunda bir çift kaçırmalarını engellemeyecek.

Bu nedenle, oyunun sonuna kadar Manchester City galibiyetiyle 1: 2’lik bir skorla sonuçlanacak gergin bir karşılaşma olacağını umuyoruz. Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: