Premier Lig’de Ural-Nizhny Novgorod maçının tahmini

Pazar günü, Yekaterinburg Merkez Stadyumu’nda Premier lig maçında, « Ural» alanının sahipleri « Nizhny Novgorod» ile savaşa girecek .

Ural — Nizhny Novgorod maçlarının tüm tahminlerini, oyun öncesi anketlerini ve istatistiklerini görmek için, oyun başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet turkey gidin.

Ural

Ural, Krasnodar’dan son maçlarında 0: 3 skorla Premier Lig’de yenilgiden sonra son maçını geliştirmeye çalışacak.

O maçta Ural sahibi topu 53%, 8 atar gol, 3 isabet hedef. Öte yandan Krasnodar, 6’sı hedefe isabet eden 17 vuruş yaptı. Tonny Villena (62’, 85‘) ve John Cordoba (95′) «Krasnodar»için kendilerini ayırdılar.

Maç başına üç Golden azı Ural’ın katıldığı son 6 maçtan 5’inde atıldı. Bu dönemde gol dağılımı ile ilgili olarak, rakip taraflar toplam 7, Bombus arıları ise 2 puan aldı.

Nizhny Novgorod

“Nizhny Novgorod” gitti düello kazandıktan sonra Premier Lig skoru 1: 0 üzerinden “Soçi” son maçında.

Bu maçta «Nizhny Novgorod ” uyguladı 43 % topa sahip olma ve 7 vuruş gol, 2 olan vurmak hedef. Nijniy Novgorod için gol atan tek oyuncu Igor Gorbunov (68 ‘). Soçi geçirdi 21 grev, hedef, 4 tanesi vurmak hedef.

Takım haberleri: Ural

Vladimir Rykov (Kas yaralanması) ve Roman Emelyanov (cerrahi) Ural patronu Yuri Matveev’e katılmayacak.

Takım haberleri: Nizhny Novgorod

Çünkü seçim için kullanılabilir bir grup yaralanma olmadan, teknik direktör «Nizhny Novgorod» Alexander Kerzhakov hakkında hiçbir endişe fiziksel uygunluk önce bu maç.

⚡ Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Nizhny Novgorod’un bu Ural takımına karşı golün arkasını bulma gücüne sahip olduğunu düşünüyoruz, ancak muhtemelen kaçırdıkları kadar gol olmamalıdır.

Biz bekliyoruz, maç sonucu “Urallar” olacak avantajı 2: 1. Oldukça düz olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: