Primera B Nacional için Tristan Suarez — Santamarina tahmini.

Tristan Suarez’in Santamarina ile oynayacağı Primera B Nacional’ın Cumartesi günkü performansından hemen önce .

Tahminlerimiz, İstatistiklerimiz ve Santamarina’ya karşı Tristan Suarez maçlarının sonuçları ve mevcut oranlar 1xbet bonus görülebilir.

Tristan Suarez

Tristan Suarez, Primera B Nacional’ın Defensores de Belgrano’ya karşı 1: 6 skorla başarısından sonra tekrar kazanmayı umuyor.

Son oyunlarda, Tristan Suarez nadiren kaçırmadı. Gerçekler, T Suarez’in rakibinin önceki 6 maçının 5’inde gol atmasını engelleyemediğini ve 6 gol daha atladığını gösteriyor. Bu eğilimi burada tutmanın mümkün olup olmadığını görmemiz gerekecek.

Santamarina

Primera B Nacional eyleminde Ferro Carril Oeste’ye karşı önceki oyunlarında yenilgiden sonra, Santamarina burada bir fark yaratmayı umuyor.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Santamarina son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakip takımların toplam 9 gol atmasına neden oldu. Koruma açısından, Santamarina’nın kesinlikle geliştirilecek bir yeri var.

Takım haberleri: Tristan Suarez

Yönetici Tristan Suarez, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir grupla oynamaya hazır bir fitness problemine sahip değil.

📰 Takım haberleri: Santamarina

Tamamen oyuna hazır bir ekiple, santamarina antrenörü Pablo Ricketti’nin bu oyundan önce herhangi bir fitness problemi yok.

💡 Tahmin

Bu oyunda, Santamarina muhtemelen Tristan Suarez’in takımının savunmasını kırabilir, ancak muhtemelen diğer ucunda bir çift kaçırmalarını engellemez.

Tristan Suarez’in 90’lardan sonra 2-1’lik bir skorla kazandığını görüyoruz. bu çok zor bir meydan okuma.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: