PSG – Angers SCO, Fransa Ligue 1 tahmini

On  Cuma,  SCO Angers  karşı Ligue 1 maçı için Parc des Princes gidecek PSG evinde   .

Paris Saint-Germain – Angers için tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerini ve istatistiklerini görmek için resmi 1xbet web sitesine gidin – ve en iyi bahis oranlarını.

Paris Saint Germain

PSG, Ligue 1’in Rennes’e karşı son maçında 2-0 kaybetmesinin ardından buradaki son maçını geliştirmek isteyecek.

Bu maçta Paris Saint-Germain %67 topa sahip oldu ve 0’ı gol olmak üzere 13 gol kaydetti. Stade Rennais FC, 4’ü isabetli olmak üzere hedefe 12 şut attı. Gaetan Laborde (45′) ve Flavien Tate (46′) Rennes adına gol attı.

Mauricio Pochettino, Paris Saint-Germain’in son 6 maçında 9 gol atmayı başardı ve maç başına ortalama 1.5 gol attı.

Bu mücadeleye giren Paris Saint-Germain, ligde daha önceki 7 iç saha maçında kaybetmedi.

öfkeler SCO

Angers SCO  , Ligue 1’deki son maçında Metz’e mağlup olarak 3-2 kazandıktan sonra oyuna girecek.

Bu maçta Angers SCO %58 topa sahip oldu ve 18 şut attı, 5 şut isabet etti. Angers SCO adına Mohamed-Ali Cho (53′), Thomas Mangani (66′) ve Stefan Bahoken (93′) gol attı. Mets, 2’si kalede olmak üzere 2 gol girişiminde bulundu. Dylan Bronn (10′) ve Farid Bulaya (58′) Metz adına gol attı.

Gérald Baticle takımı Angers SCO, son 6 maçında 8 gol attıkları için ödüllendirildi. Aynı maçlarda attığı toplam gol sayısı 8’dir.

Yüz yüze

25.08.2018’de başlayan geçmiş yüz yüze toplantılarının gözden geçirilmesi, bu toplantıların SCO Angers için mutlu olmadığını söylüyor. Herhangi bir zafer elde etmeyi başaramadılar, PSG herkesi geçti ve zamanın% 100’ünü kazandı.

Bu maçlarda da birçok gol atıldı: Toplamda 24, toplantı başına ortalama 4 gol.

Takım haberleri: PSG

Julian Draxler (Illinois), Lavin Kurzawa (Illinois) ve Sergio Ramos (Caviar Trouble), PSG teknik direktörü Mauricio Pochettino için oynayamayacak.

Takım haberleri: Angers SCO

Angers SCO’nun patronu Gerald Batikl, tercihini sakatlığı olmayan bir takımla yaparken, bu mücadele öncesi fiziki hazırlık konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyor.

💡 Tahmin

Bu maçta Paris Saint-Germain’in topa daha fazla sahip olacağına ve şanslarının bir kısmını gollere çevirebileceğine inanıyoruz.

Bununla birlikte, SCO’nun Angers’ı, muhtemelen en az bir kez dönüşeceklerini düşünmemize rağmen, bir atılım yapmakta zorlanacaklar.

Bu nedenle, maçın sonunda Paris Saint-Germain için 3-1’lik iyi bir avantaj görmeyi bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: