PSV Eindhoven — real Sociedad UEFA Avrupa Ligi tahmini

Perşembe günü PSV Avrupa Ligi maçları listesinde Eindhoven Real Sociedad ile karşılaşacak .

PSV Eindhoven — Real Sociedad maçındaki tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu gidin (artı maç başına en iyi oranlar).

PSV Eindhoven

PSV Eindhoven, EREDİVİSİ’NİN AZ’E karşı 0: 3 Zaferinden sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta PSV Eindhoven %40’lık bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 10 gol attı. PSV Eindhoven’da golcüler Olivier Boscalli (14 dakika), Yorbe Wertessen (69 dakika) ve Ritsu Doğan’dı (83 dakika). Öte yandan az, hedefe 7 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

PSV Eindhoven ile yapılan maçlar son zamanlarda sık sık heyecan vericidir ve çok sayıda gol ayırt edici bir özelliktir. Sadece son yarım düzine karşılaşmada, her iki takım da toplamda 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 15’i PSV Eindhoven attı.

Real Sociedad

Real Sociedad, La Liga’da son maçında Cádiz’e karşı 0: 2’lik skorla kazandıktan sonra karşılaşmaya girecek.

O maçta Real Sociedad %78’lik bir topa sahipti ve 4 golle 16 gol attı. Real Sociedad’ın golü Mikel Oyarzabal (71 ‘, 84’) oldu. Öte yandan Cadiz’in golünde 6 atış vardı, 1’i hedefe çarptı.

Real Sociedad’ın son yarım düzine maçında toplam 11 gol attı. Real Sociedad bu maçların her birinde ek olarak Protokole girdi. Bu maçlar için kalelerine 5 gol atıldığını gördüler. Bu ilginç olsa da, bir sonraki maçta böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceği henüz bilinmemektedir.

Takım haberleri: PSV Eindhoven

Vincent Müller (knock), Maxim Delange (omuz yaralanması), Davy Prepper (bilinmeyen travma), Richard Ledezma (çapraz bağ rüptürü), Cody Gakpo (bilinmeyen travma) ve Maximiliano Romero (diz Cerrahisi) PSV’YE katılamazlar. Eindhoven’lı avcı Roger Schmidt.

Takım haberleri: Real Sociedad

Real Sociedad’ın menajeri Imanol Alguacil, fitness sorunları olan bir takımdan seçim yapmak zorunda. Carlos Fernandez (çapraz bağ kopması) ve ander Barrenetchea (Kas problemleri) tedavi edilemez.

🔮 Tahmin

Real Sociedad ve PSV Eindhoven’ın çok iyi puan alabileceğini ve sonuçta burada oldukça eşit bir oyunda sonuçlanabileceğini düşünüyoruz.

Görünüşe göre kartlarda bir beraberlik olabilir. Bunu akılda tutarak, 90 dakika içinde 1: 1 berabere kalacağımızı umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: