Qingdao Huanghai — Shenzhen Süper Lig 2020 Tahmini

Qingdao Sarı Hai, 2020 süper lig maçında Salı günü Shenzhen FC ile karşılaşacak.

Qingdao Huanghai — Shenzhen FC maçlarının tahminleri, istatistikleri ve sonuçları 1xbet bonus kodu ve en son bahis oranlarında görülebilir.

Qingdao Sarı Hai

Qingdao Sarı Hai, Süper Lig’in son yenilgisinden sonra 2-0’lık bir skorla Shijiazhuang ever Bright’a karşı 2-0’lık bir skorla daha iyi bir sonuç bekleyecek.

Qingdao Sarı Hai’nin katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına üç Golden az gol atıldı. Bu dönemde kafa dağılımı ile ilgili olarak, rakip taraflar 13 ve sarı Hai 1 puan aldı. Elbette, bu eğilim mutlaka bu maçta devam etmeyecek.

Shenzhen

Önceki maçta Shenzhen oynadı beraberlik 0: 0 Süper Lig-2020 ile Henan Jianye.

Son altı maçta Jose Granero’nun ekibi Shenzhen, attığı goller için 11 ödül kazandı. Aynı dönemde kaçırdıkları gollerin toplamı 7’dir.

Takım haberleri: Qingdao Sarı Hai

Qingdao yöneticisi Huanghai Wu Jingui, bu çarpışmadan önce tamamen yaralanma içermeyen bir grupla karşılaşmadan önce herhangi bir fitness problemi olmadan tam bir kadroya sahiptir.

Takım haberleri: Shenzhen FC

Shenzhen patronu Jose Granero, bu düellodan önce mükemmel sağlıklı bir kadroya sahip olması nedeniyle herhangi bir fitness problemi yaşamamaktadır.

⚡ Tahmin

Bu oyunda, Qingdao Sarı Hai muhtemelen bu Shenzhen takımını atar, ancak tek bir gol muhtemelen onlara istenen sonucu vermek için yeterli değildir.

Bu nedenle, kalıcı bir düdük çaldığında Shenzhen’den 1-2 avantajı ile çok yakın bir oyun bekliyoruz. İyi biri olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: