Real Madrid — Celta Vigo La Liga İspanya tahmini

Pazar günü Santiago Bernabeu stadyumu’ndaki La Liga maçında Real Madrid sahasının sahipleri rakip Celta Vigo’yu ziyaret etmeye hazırlanıyor .

Betin bonus kodu Real Madrid — Celta Vigo maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini son maç için oranlar dahil olmak üzere görüntüleyin.

Real Madrid

Real Madrid, La Liga’da Real Betis’e karşı 0: 1’lik bir skorla kazandıktan sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Real Madrid %49’luk bir topa sahip oldu ve 13 gole tekmeyi bastı, 3 gole tekmeyi bastı. Real Madrid’in en golcüsü Dani Carvajal (61.dakika) oldu. Rakibi Real Betis için kaleye 11 atış yaptı ve bunlardan 6’sı hedefe çarptı.

Real Madrid ile yapılan maçlar son zamanlarda canlı olma eğilimindedir ve birçok gol bekleniyor. Sadece son yarım düzine çarpışmada, her iki taraf da toplamda 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol), bunlardan 15’i Real Madrid’i attı. Bakalım bu eğilim burada devam edecek mi?

Celta Vigo

La Liga’nın Celta Vigo müsabakasındaki Athletic Bilbao’ya karşı önceki maçında yenilgiden sonra durumu daha iyi hale getirmeyi umuyor.

O maçta Celta Vigo %62’lik topa sahipti ve 0 atışta 13 gol attı. Athletic Bilbao hedefe 6 vuruş yaptı, hedefe 2 vuruş yaptı. Iñaki Williams (34 ‘) Athletic Bilbao’nun golcüsü oldu.

Son altı maçta Eduardo Cude’nin Celta Vigo takımı attığı goller için 6 kez ödül aldı ve maç başına ortalama 1 gol attı.

Yüz yüze

Geçmiş sonuçlarının 11.11.2018 tarihinden itibaren kontrol edilmesi, bu toplantıların Celta Vigo için başarılı olmadığını gösteriyor. Herhangi bir galibiyet elde edemediler, Oysa Real Madrid onlara hükmetti ve birbirleriyle tanıştıkları oyunların yüzde 83’ünü kazandı.

Ayrıca bu dönemde çok sayıda gol atıldı, karşılaşma başına ortalama 3,67 golle toplam 22 gol atıldı.

Ligin bu kulüpler arasındaki önceki çatışması, Real Madrid’in Celta Vigo’dan 1-3’lük bir galibiyetle sona eren La Liga maç günü 28/20/03 tarihinde 20/03/2021 oldu.

Bu maçta Celta, topun sahipliğinin yüzde 50’sini ve 8’i hedefe isabet ederek, 3’ü hedefe ulaştı. Tek gol atan oyuncuları Santi Mina’dır (40′).

Real Madrid hedefe 16 atış yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Karim Benzema (20′, 30′) ve Marco Asensio (94‘) gol attılar. Mario Melero lopez’in maçına hükmetti.

Takım haberleri: Real Madrid

Dani Seballos (ayak bileği yaralanması) ve Tony Kroos (kasık kemiğinin tahrişi) Real Madrid teknik direktörü Carlo Ancelotti için oynamayacaklar.

Takım haberleri: Celta Vigo

Celta Vigo’nun patronu Eduardo Kude, gruptan yaralanmadan seçim yapması nedeniyle bu düelloda fitness konusunda endişelenmedi.

💡 Tahmin

Celta Vigo’nun muhtemelen Real Madrid’in bu kadrosunu atacağına inanıyoruz, ancak muhtemelen kaçırdıkları kadar olmaması gerekiyor.

Seçimimiz, 90 dakika sonra Real Madrid’in 2-1 galibiyetiyle sonuçlanan gergin bir maç için burada. Bekleyip nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: