Real Madrid vs Osasuna, İspanyol La Liga’nın tahmini

Real Madrid, Çarşamba günü La Liga maçında Santiago Bernabeu Stadyumu’nda konuk Osasuna ile buluşacak.

Üzerinde 1xbet bonus nasıl kullanılır Real Madrid — Osasuna maçının ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

Real Madrid

Önceki maçını kazanan Real Madrid, La Liga’da Barcelona’ya karşı 1-2’lik zaferden sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta Real Madrid% 48’lik bir topa sahipti ve 10’unun golünü attı, bunlardan 5’i golü attı. Real Madrid’in golleri David Alaba (32 ‘) ve Lucas Vasquez (93’) tarafından atıldı. Öte yandan Barcelona, 2’si hedefe isabet eden gole 12 vuruş yaptı. Sergio Aguero (97 ‘) Barcelona’nın golcüsü oldu.

Real Madrid’i içeren maçlar son zamanlarda sık sık büyüleyici olmuştur ve yüksek sonuç ayırt edici bir özelliktir. Son yarım düzine maçta her iki takım da toplamda 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol), bunlardan 15’i Real Madrid’i attı.

Bu düelloya girerken Real Madrid, önceki 12 maçında Osasuna Ligi’nde kaybetmedi. Onlara karşı oldukça uzun bir kazan-kazan serisi.

Osasuna

Osasuna son kez Granada ile La Liga maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Osasuna% 42’lik bir topa sahipti ve 17 vuruşla 5 gol attı. Osasuna lehine gol atan tek oyuncu Ezekiel Avila’ydı (45 ‘). Granada hedefe 9 atış yaptı, hedefe 4 atış yaptı. Angel Montoro (90 ‘) «Granada» için kendini ayırdı.

Önceki altı maçta Osasuna 10 gol attı. Osasuna, bu davaların her birinde ek olarak protokole girdi. Bu süre zarfında kendi kalelerine 7 gol attılar. Elbette, böyle bir düzenlilik bir sonraki oyunda mutlaka geçerli olmayacaktır.

Yüz yüze

Geçmiş karşılaşmalarına 10.09.2016’dan önce yüz yüze baktığımızda, bu maçların Osasuna’ya karşı destekleyici olmadığı açıktır. Herhangi bir galibiyet elde edemediler, oysa Real Madrid bu maçların% 83’ünü kazanarak onlara karşı bir avantaj sağladı.

Bu dönemde 20 gol attılar, bunlardan 16’sı Los Blancos’u attı ve 4’ü Los Rojillos’u attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 3,33’tür.

Aralarındaki ligin bir önceki maçı, La Liga’nın 34. günü 01.05.2021 maçıydı ve Real Madrid lehine 2-0’lık bir skorla sona erdi.

O maçta Real Madrid’in% 65’lik bir topu vardı ve 22 gol attı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Goller Eden Militau (76 ‘) ve Kazemiro (80’) tarafından atıldı.

Öte yandan Osasuna’nın golünde 3 atış ve hedefe 2 vuruş vardı. Guillermo Cuadra Fernandez’in maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Real Madrid

Luka Jovic (Noc), Isco (Sırt Hastalığı), Gareth Bale (Diz Yaralanması) ve Dani Seballos (Ayak Bileği Yaralanması) Real Madrid’in patronu Carlo Ancelotti için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Osasuna

Geri kalan oyuncu grubunun tam kadroya sahip olması nedeniyle, Osasuna’nın hayranı Jagob Arrasate’nin sadece bir fiziksel endişesi vardı. Ante Budimir (Kas problemleri) harekete geçmeyecek.

Tahmin

Osasuna’nın bu Real Madrid takımına karşı şebekeye çıkış yolunu bulabileceğine inanıyoruz, ancak bu muhtemelen yenilgiyi önlemek için yeterli olmayacaktır.

90. dakikada Real Madrid’in 2-1 galibiyetiyle sona erecek gergin bir karşılaşma için hazırlanıyoruz. Bu çok zor bir meydan okumadır.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: