Real Sociedad — Athletic Bilbao İspanya La Liga’nın tahmini

Real Sociedad, Pazar günü La Liga maçında Real Madrid Arena’da konuk ekip Athletic Bilbao’ya karşı mücadele edecek.

Real Sociedad — Athletic Bilbao maçının tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (en iyi bahis oranları dahil) görmek için 1xbet gidin.

Real Sociedad

Real Sociedad, La Liga’daki zaferin Celta üzerinden 0: 2’lik bir skorla tekrarlanmasını bekleyecek.

Bu maçta Real Sociedad% 43’lük bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. Real Sociedad’da Alexander Isak (54 ‘) ve Elustondo (79’) puan aldı. Öte yandan Celta de Vigo, 6’sı hedefe isabet eden 14 gol attı.

Real Sociedad, son 6 maçında yüzde yüz puan alarak sürekli gol attı.

Bu dönemde toplamda 8 puan aldılar ve 4’ü kaçırdılar.

Atletik Bilbao

Daha önce Athletic Bilbao, La Liga maçında Espanyol’a karşı 1-1 berabere kaldı.

O maçta Athletic Bilbao, topun% 54’üne sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 23 gol attı. Athletic Bilbao’yu atan tek oyuncu Inyaki Williams’dı (52 ‘). Espanyol, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 14 darbe indirdi. Raoul de Thomas (33 ‘) Hispanyol takımının golcüsü oldu.

Athletic Bilbao takımının oyuncusu Marcelino García Toral, son 6 maçında 6 kez gol filesine girdi. Aynı dönemde kaçırdıkları gol sayısı 5’dir.

Bu maçtan önce Athletic Bilbao, ligin önceki 4 maçında evden uzakta oynayarak Real Sociedad’ı yenemedi. Gerçekten çok iyi seyahat etmediler.

Yüz yüze

02.02.2019’dan itibaren önceki yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Real Sociedad’ın bunlardan 4’ünü kazandığını, Athletic Bilbao’nun ise berabere kaldığında 1 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda iki kulüp toplamda 12 gol attı, bunlardan 7’si Chury-urdin, 5’i ise Los Leones’i attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2 idi.

Şampiyonada aralarındaki son çatışma, La Liga maçının 29. günü olan 07.04.2021’de Real Sociedad’ın 1-1’lik skoruyla sona eren Athletic Bilbao’da sona erdi.

O maçta Real Sociedad’ın topu yüzde 51, 2 golle 12 gole sahipti. Protokoldeki tek oyuncuları Roberto Lopez (89 ‘) idi.

Rakibi için Athletic Bilbao kaleye 11 vuruş yaptı, 2’si hedefe çarptı. Villalibre (85 ‘) golcü oldu. José Maria Sanchez Martinez maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Real Sociedad

John Guridi (kas yaralanması), Carlos Fernandez (çapraz bağ yırtığı), Nacho Montreal (diz yaralanması), Ander Barrenetchea (kas problemleri), Diego Rico (kas yaralanması) ve Asier Illarramendi (kas yaralanması) Real Sociedad için mevcut olmayacaktır. yöneticisi Иманол Альгуасил.

Takım Haberleri: Athletic Bilbao

Atletik Bilbao’nun patronu Marcelino García Toral, erişilebilirlikle ilgili birçok zorlukla karşı karşıya. Peru Nolascoin (ayak bileği yaralanması), Dani Vivian (hamstring yaralanması), Asier Villaibré (hamstring yaralanması), Oyer Zarraga (kas yaralanması) ve Yuri Bercice (lobitis) görünmeyecek.

✨ Tahmin

Bilbao’nun Atletizmi’nin bu Real Sociedad takımının golünü atmak için bir şeyler yapması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da kazanabileceğini düşünüyoruz.

İşte bu yüzden bu oyunun sonunda Real Sociedad’ı 1-0 yenerek çok rekabetçi bir oyun seçtik.

Bakalım bakalım.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: