River plate-Libertadores Kupası kapsamında Atletico Mineiro

River plate ve Atletico Mineiro arasındaki Libertadores Kupası’nın bu büyük çeyrek finali Perşembe günü gerçekleşecek. Günün Gingerbread ile kazananlar için yarı finalde, bu takımlar arasında gerçek bir kraker olması gerekenleri dört gözle bekliyoruz.

Tüm Maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve River plate — Atletico Mineiro istatistiklerimizi görmek için, oyun başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu 2021 gidin.

River Plate

River plate, Godoy Cruise’un Süper Lig 2: 1’deki son yenilgisinden sonra son maçını burada geliştirmeye çalışacak.

O oyunda River plate %57’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 16 gol attı. River plate tablosundaki tek oyuncu Julian Alvarez (50‘) idi. Öte yandan Godoy Cruz, 4’ü hedefe isabet eden 19 gol attı. Martin Ojeda (16 ‘, 66’) Godoy Cruz lehine kendini gösterdi.

River plate, son 6 maçının her birinde sürekli gol atıyor.

Bu süre zarfında toplam 12 puan aldılar, aynı zamanda toplam 5 puan verdiler. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Atletico Mineiro

Atletico Mineiro, son maçında Juventude’ye karşı Serie A 1-2 kazandıktan sonra karşılaşmaya çıkacak.

Bu maçta, Atletico Mineiro %65’lik bir topa sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 20 gol attı. Atlético Mineiro’nun golleri Hulk (77 ‘) ve Nathan Silva (90’) tarafından atıldı. Öte yandan Juventude, 6 gol attı, 1 gol attı. Paulinho boy (45 ‘) juventude’nin golcüsü oldu.

Çok yetenekli bir oyun serisinde, Atletico Mineiro savunucuları, son 6 maçında 3 gol atladıklarını açıkladı. Aynı dönemde kendileri 10 gol attı.

Takım haberleri: River Plate

Seçim açısından, burada çok daha iyi değil ve tek fitness endişesi, tam donanımlı bir takımdan River plate yarışçısı Marcelo Gallardo’nun mücadele etmesi gereken tek fitness endişesi. Javier Pinola (önkol kırığı) oyundan çıktı.

📋 Takım haberleri: Atletico Mineiro

Grubun geniş kullanılabilirliği sayesinde, Atlético mineiro cook patronu Steval sadece tek fiziksel sorun hakkında endişelenmeli. Mathias Zaracho (geri çekilme kasında bir rüptür) işe yaramaz.

💡 Tahmin

Bize öyle geliyor ki, River plate muhtemelen ızgarayı bir kereden fazla bulmak için yeterince şans yaratacak ve belki de ızgarayı bulmak için zor bir zaman geçirecek olan Atletico Mineiro’ya boyun eğmeyecek.

Bu yüzden 90 dakika içinde River plate iyi bir 2-0 ayrımına sahip olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: