Roma-Udinese İtalya Serie A tahmini

Perşembe günü Olympico di Roma Stadyumu’nda Serie A maçında Roma, Udinese ile buluşuyor .

Roma — Udinese maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (maç başına en iyi oranların yanı sıra) görmek için 1xbet resmi web sitesine gidin.

Rom

Roma, Serie A 3: 2’deki son yenilgisinden sonra ellas Verona’dan en iyi sonucu almayı umuyor.

Bu maçta Roma, topun sahipliğinin %48’ini ve kaleye 15 vuruşunu gerçekleştirdi, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Roma Protokolündeki tek oyuncu Lorenzo Pellegrini’ydi (36 ‘). Rakibi için Hellas Verona, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 10 vuruş gerçekleştirdi. Antonin Barak (49′), Gianluca Kaprari (54’), Ivan Iliç (58 ‘Avtogol) ve Davide Firavunlar (63’) kendilerini Ellas Verona Takımından ayırdılar.

Son zamanlarda, «Roma» yı içeren maçlar genellikle büyüleyici bir karaktere sahiptir ve yüksek performans ayırt edici bir özelliktir. Sadece son 6 karşılaşmada her iki taraf da toplam 25 gol attı (maç başına ortalama 4,17 gol), bunların 19’u Roma’yı attı. Ancak, bu maçta böyle bir düzenlilik tekrarlanmayabilir.

Udinese

Serie A’da son kez napoli’den yenilgiyi tattıktan sonra, Udinese ve destekçileri bu turnuvada daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta Udinese, topun %38’ini elinde tutmayı başardı ve bunlardan biri de hedefe doğru 9 atış yaptı. Napoli, 8’i hedefe isabet eden kapılardan 18 girişimde bulundu. Victor Osimchen (24 dakika), Amir Rrahmani (35 dakika), Kalidou Kulibali (52 dakika) ve Hirving Losano (84 dakika) Napoli için gol attı.

Önceki 6 karşılaşmanın 5’inde Udinese’nin katılımıyla en az üç gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan ortalama gol sayısı 3,67, Udineze’nin attığı ortalama gol sayısı ise 1,67’dir.

Yüz yüze

Geçmiş karşılaşmalarına 24/11/2018 tarihinden önce bire bir baktığımızda, Roma’nın bu maçlardan 4’ünü, Udinese’nin ise 2’sini kazandığını ve sıfır berabere kaldığını söyleyebiliriz.

Bu dönemde aralarında 12 gol atıldı, bunlardan 9’u Jallorossi ve 3’ü de Bianconeri Friuliani tarafından atıldı. Bu, maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Ligin bu kulüpleri içeren son maçı, Serie A’nın 14.02.2021’in 22. oyun günü oldu ve Udinese 3-0’lık skorla sona erdi .

O gün Roma topu %52’ye sahipti ve 13 gol attı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Goller Jordan Vereta’yı (5 dakika, 25 dakika) ve Pedro’yu (93 dakika) attı.

Rakibi Udinese için hedefe 6 vuruş gerçekleştirdi, 1’i de hedefe çarptı. Hakem Piero Giacomelli tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Roma

Kayıplara gelince, bu, romlu haydut Jose Mourinho’nun neredeyse tam donanımlı bir takımdan mücadele etmesi gereken tek fitness kaygısıdır. Leonardo Spinazzola (Aşil tendonunun yırtılması) oynamıyor.

Takım haberleri: Udinese

Udinese yöneticisi Luca Gotti şu anda oyuncuların zindeliğinden endişe duyuyor. Isaac başarı (abdominal grip), iyi olanların kaderi (baldır kaslarıyla ilgili sorunlar) ve İlyas Nestorowski (çapraz bağların yaralanması) dikkate alınmayanlardır. Lukas Theodorczyk bu oyunu diskalifiye olduğu için oynayamaz.

Tahmin

Tahminlerimize göre, Udinese, Bu Roma kadrosuna karşı gol atacak kadar tehlikelidir, ancak belki de kaçırdıkları goller kadar fazla olmayacaktır.

Seçimimiz, 90’lı yıllardan sonra Roma için 2-1’lik bir farkla yakın bir maç için burada. bu maçın nasıl gelişeceğini dört gözle bekliyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: