Roy Hodgson: Kristal Saray patronu sezon sonunda ayrılacak

Kulübün resmi internet sitesine göre 73 yaşındaki Roy Hodgson sezon sonunda Crystal Palace’tan ayrılacak. Kartallar’ın baş antrenörü olarak son maçı 23 Mayıs’ta Liverpool ile oynayacak. Hodgson Eylül 2017’den beri Crystal Palace ile birlikte 1xbet android.

Roy Hodgson

45 yılı aşkın antrenörlükten sonra, Premier Lig’deki işimden ayrılma zamanının geldiğine karar verdim, bu yüzden önümüzdeki iki maç Crystal Palace’daki son maçım olacak. Futbol hayatımda ve kariyerimde verimli bir dönemdi. Başarılı bir sezon daha geçirdiğimize ve kendimize Premier Lig’de yer alacağımızı garanti ettiğimize göre artık baş antrenörlük görevlerini bırakmanın zamanı geldi.

Sarayda geçirdiğim zamandan zevk aldım. Çoğu bu dört yılı benimle geçiren seçkin bir profesyonel grubuyla, oyuncularla çalışmaktan onur duydum. Bir antrenör sadece sahadaki oyuncular kadar iyidir. Oyuncularımın iyi olduğu için şanslıydım. Onlara minnettarım, “dedi Hodgson.

Crystal Palace, Premier Lig sıralamasında 13. sırada yer alıyor. Yarın, 19 Mayıs, Hodgson’ın suçlamaları Arsenal’e karşı oynanacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: