Rusya-Hırvatistan Dünya Kupası elemeleri tahmini

Dünya Kupası elemelerinin zamanı geldi – Rusya Hırvatistan ile savaşırken Avrupa’da Çarşamba günü savaşmaya başlayacak.

Rusya-Hırvatistan maçlarımızın ipuçlarımızın, anketlerimizin ve istatistiklerimizin tam içeriği 1xbet promosyon kodu 2021 (en iyi bahis oranları dahil) görülebilir.

Rusya

Rusya, Danimarka’ya karşı son maçında 1-4 Euro-2020 kaybettikten sonra son maçını burada geliştirmeye çalışacak.

Bu maçta Rusya, topun sahipliğinin %35’ini gerçekleştirdi ve 2’si hedefe isabet eden 6 vuruş yaptı. Rusya milli takımı için tablodaki tek oyuncu Artem Dzyuba (70 dakika) idi. Öte yandan Danimarka’nın 10’u hedefe isabet eden 16 golü vardı. Mikkel Dumsgaard (38 ‘), Yusuf Poulsen (59’), Andreas Christensen (79 ‘) ve Joakim Mület (82’) Danimarka için gol attılar.

Ruslar Stanislav Churchesov, önceki 6 maçtan 5 kat daha fazla gol atmayı başardı. Bu oyunlarda kendilerine karşı atılan karşılaştırmalı gol sayısı 10’dur.

Hırvatistan

Hırvatistan, Euro 2020’de İspanya’ya karşı önceki oyununda yenildiği için Hırvatistan, durumu daha iyi hale getirmeyi umuyor.

O maçta Hırvatistan %33’lük topa sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 12 gol attı. Hırvatistan için Goller Mislav Orschic (85 ‘) ve Mario Paschalic (90’) tarafından atıldı. Öte yandan İspanya, 10’unun hedefe çarptığı hedefe 23 darbe indirdi. Pedri (20 ‘ Autogol), Pablo Sarabia (38’), Aspilicueta (57‘), Ferran Torres (76’), Álvaro Morata (100 ‘) ve Mickel Oyarsabal (103’) İspanya milli takımı için gol attılar.

Rakamlar kendileri için konuşur ve Hırvatistan son 6 maçının 6’sında gol atarken rakipleri toplam 10 gol attı. Savunmada Hırvatistan çok güçlü değildi. Elbette, bu eğilimin devam edeceğine dair kesin bir kesinlik yoktur.

💡 Tahmin

Rusya’nın, Hırvatistan milli takımının bu kadrosuna karşı en az bir kez gol atabileceğine inandığımız bir kapı bulmak için güven göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle, sürekli bir düdük çaldığında Hırvatistan için 0: 1 avantajla çok rekabetçi bir karşılaşma seçtik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: