Rusya Premier Lig maçında Dinamo Moscow — Terek Grozny’nin tahmini

Moskova Dinamosu, bu Premier Lig karşılaşmasının bir parçası olarak Cuma günü VTB Arena’da Groznensky Terek’i ağırlıyor.

Dinamo Moskova — Terek maçının tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri Grozni ile güncel oranları 1xbet bonus kodu bulabilirsiniz.

Dinamo Moskova

Moskova Dinamo, Nijniy Novgorod’a karşı Premier Lig maçında 0: 1’lik son sonucundan sonra yeni bir galibiyet umuyor.

O maçta Dinamo% 67’lik bir topa sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Rakibi Nizhny Novgorod’un 4 gol atma girişimi vardı, bunlardan 2’si gole girdi. Nizhny Novgorod için Kirill Gotsuk attı (87′ Kendi golü).

Son sonuçları, Moskova Dinamo’nun arka hattında çok fazla direniş olduğunu gösteriyor. Moskova’nın Dinamo golleri cimriydi: Önceki 6 maçta kalecisinden kaçırılan gol sayısı 4 oldu.

Bu karşılaşmada Moskova Dinamo, şampiyonanın son 3 maçında evde kazanamadı.

Terek

Premier Lig’deki Zenit’le son maçında yenilginin ardından Groznensky Terek durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Groznensky Terek% 44’lük topa sahipti ve hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Zenit” in golüne 10 darbe indirdi, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Zenith için Yuri Alberto (39′) ve Alexander Erokhin (90′) puan aldı.

Önceki altı maçta Andrei Talalayev’in Groznensky Terek’i rakiplerinin kapılarını 5 kez vurdu ve maç başına 0,83 gol attı.

Kişisel toplantılar

27/04/2019tarihinden itibaren yapılan önceki karşılaşmaların analizi, Moskova Dinamo’sının bunlardan 3’ünü, Groznensky Terek’inin ise 1’ini kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 2 olduğunu göstermektedir.

Bu karşılaşmalarda toplam 14 gol atıldı, bunlardan 8’i «dinamo» ve 6’sı «kurt» olmak üzere toplam 14 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Bu takımların katılımıyla ligdeki bir önceki maç, Premier Lig’in 4. turunun yapıldığı gün 14/08/2021 tarihinde gerçekleşti ve Terek (Grozni) — Dynamo (Moskova) 2-1’lik skorla sona erdi.

O zaman Groznensky Terek topu% 37’ye sahipti ve hedefe 8 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Daniel Utkin (35′) idi.

Moskova’nın Dinamo’sunda hedefe 18 vuruş var, bunlardan 2 tanesi hedefe doğru. Anton Shunin (38′ Kendi golü) ve Sebastian Szymanski’yi (48′) attılar. Yargıç Sergey Ivanov’dur.

Takım haberleri: Dinamo Moskova

Moskova Dinamo patronu Sandro Schwartz, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır, çünkü takım tamamen yaralanmadan arındırılmıştır.

Takım Haberleri: Terek Grozni

Tamamen yaralanmadan arınmış bir takım sayesinde, Groznensky’nin Terek’in patronu Andrei Talalayev bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

💡 Tahmin

Groznensky’nin «Terek» in Moskova Dinamosuna karşı kapıyı açmak için yeterli anı yaratacağına dair bir hisimiz var, ancak büyük olasılıkla onlara karşı olduğu kadar çok olmayacaklar.

90 dakika sonra her iki takımın da topu atmasını ve Moskova Dinamo’sının 2-1’lik bir skorla kazanmasını bekliyoruz. Maçın oldukça eşit olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: