Rusya Premier Ligi’nde Krasnodar vs Lokomotiv Moskova maçının tahmini

Moskova Lokomotiv, Çarşamba günü Krasnodar Stadyumu’na ev sahipleriyle Premier League maçı için Krasnodar Stadyumu’na gelecek – FC Krasnodar.

1xbet turkey tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi — FC Krasnodar — Lokomotiv maçındaki son oranlarla birlikte görün.

FC Krasnodar

FC Krasnodar, Rostov’a karşı Premier Lig’deki zaferden sonra 2-1’lik bir skorla yeni bir zafer kazanmayı umuyor.

O maçta Krasnodar FC, zamanın% 38’ine sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Krasnodar FC için gol atan tek oyuncu Nikita Krivtsov’du (14′). Öte yandan Rostov FC, hedefe 20, bunlardan 5’i hedefe 20 vuruş yaptı. Rostov FC için Nikolai Komlichenko (4′) ve Igor Kalinin (16′ kendi golü) attı.

Son maçlarda FC Krasnodar nadiren savunma gücü gösteriyor. Gerçekler, Krasnodar Fc’nin önceki 6 maçtan 5’inde gol attığını ve 8 gol attığını gösteriyor.

Bu maçta FC Krasnodar, şampiyonanın son iki ev maçında yenilmeyecek.

Lokomotiv Moskova

Premier Lig’de Zenit’le son maçında yenilginin ardından Lokomotiv Moskova durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Lokomotiv topu zamanın% 33’üne sahipti ve hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Lokomotif için Girano Kirk (4′) attı. Öte yandan Zenith, 8’i hedefe isabet eden hedefe 16 vuruş yaptı. Zenith için Ivan Sergeev (27′), Malkom (42′) ve Andrey Mostovoy (77′) puan aldı.

Moskova Lokomotiv, son yarım düzine maçta 10 gol attı. Bu davaların her birinde Lokomotif puanlamayı başardı. Aynı zamanda savunucuları kendi kalelerine 12 gol attılar. Bununla birlikte, bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceği henüz belli değil.

Kişisel toplantılar

17/03/2019 tarihinden itibaren yapılan son karşılaşmaların analizi, FC Krasnodar’ın bunlardan 1’ini, Lokomotiv’in ise 3’ünü kazandığını ve berabere sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Toplamda, bu dönemde her iki kulüp de 14 gol attı, bunlardan 8’i Bulls ve 6’sı Loco oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 2.33 idi.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son karşılaşma, Lokomotiv’in (Moskova) FC Krasnodar’da 2-1 kazandığı Premier Lig’in 5. maçındaki 22/08/2021 maçında gerçekleşti.

O zaman Lokomotiv topu zamanın% 35’ine sahipti ve hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Fyodor Smolov’du (7′, 33′).

Krasnodar FC, 4’ü hedefe ulaşan hedefe 18 vuruş yaptı. Topla buluşan Kordoba İhon’u (71′) kaydetti. Maç Vitaly Çuvkov tarafından yargılandı.

Takım haberleri: FC Krasnodar

Krasnodar FC patronu Alexander Storozhuk, fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak ve bu maça tamamen sağlıklı bir kadroyla yaklaşıyor.

Görüşümüze göre, Bykov bu maçta 4-2-3-1 sistemini Matvey Safonov, Sergei Petrov, Sergei Borodin, Yegor Sorokin, Oleg Isayenko, Nikita Krivtsov, Aleksandr Chernikov, Irakli Manelov, Eduard Spurtsyan, Olakunle Olusegun ve Alexei Ionov’u kullanarak kullanabilir.

Takım Haberleri: Lokomotiv Moskova

Çok sayıda serbest oyuncu sayesinde Lokomotiv’in baş antrenörü Zaur Hapov’un fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Dmitry Barinov (bacak yaralanması) maça katılmayacak.

Loco’nun 4-3-3’lük bir düzenlemeyi seçebileceğine inanıyoruz: Guilherme, Dmitry Zhivoglyadov, Mark Mampassi, Tin Edvai, Maceiej Rybus, K. Maradishvili, Artem Karpukas, Rifat Jemaletdinov, Girano Kirk, Wilson Isidor ve Maxim Petrov.

⚡ Tahmin

Hem Lokomotiv hem de FC Krasnodar’ın burada gol atabileceğine inanıyoruz, ancak kesin bir kazanan bulmak zor olsa da.

Bakalım işler nasıl gelişecek, ama berabere kalmak bizim için oldukça muhtemel görünüyor. Bu nedenle 1-1’lik skorla çok eşit bir maç öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: