Rusya Premier Ligi’nde Krasnodar — Zenit Saint Petersburg maçının tahmini

Pazartesi günü St. Petersburg’dan Zenith, Krasnodar Stadyumu’na ev sahipleriyle Premier League maçı için Krasnodar Stadyumu’na geliyor – FC Krasnodar.

FC Krasnodar vs Zenit St. Petersburg için tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görmek için 1xbetten gidin – ayrıca en son bahis oranlarını da görün.

Krasnodar

Krasnodar FC, Premier Lig’de 2-0 yenilgisinin ardından Sovyetlerin Kanatlarından galibiyete dönmeyi umuyor.

O maçta Krasnodar topu yüzde 57’ye sahipti ve 2’si hedefe ulaşan gole 5 vuruş yaptı. Öte yandan Sovyetlerin Kanatları, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 11 darbe indirdi. Sovyetlerin Kanatları için Vladislav Sarveli (24′) ve Maxim Glushenkov (53′) puan aldı.

Son maçlarda FC Krasnodar çok nadiren kaçırmıyor. Gerçekler, Krasnodar Fc’nin rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde 6 gol atmasını engelleyemediğini ve 6 gol attığını gösteriyor.

Bu maçta Krasnodar FC, şampiyonanın son 7 maçında Zenit’e karşı kazanamadı.

Zenit Saint Petersburg

Zenit, Premier Lig’in son maçında Ural’a karşı 3-1 kazandıktan sonra maça çıkıyor.

O maçta Zenith topu% 58’lik bir paya sahipti ve 7’si hedefe ulaşan gollere 18 vuruş yaptı. Zenith için goller Claudinho (12′), Yuri Alberto (37′) ve Artem Dzyuba (78′) tarafından atıldı. Öte yandan Urallar’da hedefe 9 darbe girişimi yapıldı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Urallar için Yuri Zheleznov’u (83′) attı.

Zenith savunucularının çok etkili eylemleri dizisi, önceki 6 maçta kaçırdıkları gol sayısının 2 olmasına neden oldu. Aynı dönemde kendileri tarafından atılan gol sayısı 11 oldu. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

20/04/2019 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların gözden geçirilmesi, bu toplantıların Krasnodar FC için hayal kırıklığı yarattığını bize anlatıyor. Tek bir galibiyet alamadılar, St. Petersburg’dan Zenith ise maçların yüzde 67’sini kazanarak onlardan daha güçlüydü.

Bu dönemde de çok sayıda gol atıldı — 26, maç başına ortalama 4,33 gol oldu.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, Premier Lig maçının 3. gününde 07/08/2021 tarihinde gerçekleşti ve FC Krasnodar FC 3-2’lik skorla sona erdi.

O gün Zenith, zamanın% 39’una sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 9 gol attı. Goller Sardar Azmun (9′, 35′) ve Alexander Erokhin (44′) tarafından atıldı.

Krasnodar FC, 4’ü hedefe ulaşan 19 hedefe isabet etti. Goller Ihon Cordoba (24′) ve Urosz Spaich (76′) tarafından atıldı. Yargıç Alexey Amelin.

Takım haberleri: Krasnodar

Krasnodar FC patronu Alexander Storozhuk, ekibin tamamen sağlıklı kadrosu sayesinde bu maçtan önce fiziksel formla ilgili herhangi bir sorun yaşamadığı için minnettar olacaktır.

Bize göre, Bykov bu oyunda 4-2-3-1 sistemini kullanabilir: Matvey Safonov, Oleg Isayenko, A. Martynovich, Yegor Sorokin, Yevgeny Chernov, Yuri Gazinsky, Alexander Chernikov, Irakli Manelov, Nikita Krivtsov, Olakunle Olusegun ve Vladimir Ilin.

Takım haberleri: Zenit St. Petersburg

Takımın tamamen sağlıklı kadrosu sayesinde Zenita menajeri Sergey Semak’ın bu maçtan önce fiziksel formuyla ilgili herhangi bir sorunu yok.

Mavi-Beyaz-Mavilerin Mikhail Kerzhakov, Nurali Alip, Dmitry Chistyakov, Douglas Santos, Daler Kuzyaev, Vilmar Barrios, Wendel, Daniel Krugovoy, Malkom, Ivan Sergeev ve Yuri Alberto’yu seçerek 3-4-3 sistemini seçeceklerine inanıyoruz.

💡 Tahmin

Zenit’in çok sayıda gol anı gerçekleştirebileceğine inanıyoruz.

Onlardan farklı olarak, FC Krasnodar kendi gollerini atmakta zorluk çekebilir, ancak büyük olasılıkla birkaç dönem boyunca tehlikeli olacağına inanıyoruz.

Bu nedenle, 90 dakika sonra skorun Zenith lehine 1:3 olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: