Rusya Premier Ligi’nde Nizhny Novgorod’a karşı Soçi maçının tahmini

Cuma günü Nizhny Novgorod, Sochi ile Premier League maçı için Fisht Olimpiyat Stadyumu’na gelecek.

Soçi – Nizhny Novgorod maçı için tüm tahminler, kullanıcı anketleri ve istatistikler 1xbet promosyon kodu 2022, maç için en son oranlarla birlikte sunulmaktadır.

Soçi

Sochi, Moskova CSKA Moskova’yı Premier Lig’de 0:1’lik skorla yendikten sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Sochi% 48’lik topa sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Asist yapan tek oyuncu Artem Makarchuk (10′) oldu. Öte yandan CSKA Moskova, kaleye 11 vuruş yaptı ve 1’i hedefe ulaştı.

Önceki 6 maçta Vladimir Fedotov’un yazarları toplam 14 kez gol attılar ve bu da maç başına ortalama gol sayısını 2,33’e çıkardı.

Nizhny Novgorod

Son Premier Lig maçında Groznensky’nin Terek’i mağlup ettikten sonra Nizhny Novgorod ve taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar alabileceklerini umuyorlar.

O maçta golün yüzde 61’ine sahip olan Nizhny Novgorod, 4’ünün hedefi vurduğu gole 15 darbe indirdi. Öte yandan Groznensky Terek, hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Groznensky “Terek” için Alexander Troshechkin (74′) kendini ayırt etti.

Formalarına baktığımızda Nizhny Novgorod, rakiplerinin toplam 7 gol attığı son 6 maçının 5’inde gol attı. Savunma açısından Nizhny Novgorod’un ortadan kaldırılması gereken zayıf noktaları vardır.

Kişisel toplantılar

Bu kulüpler arasındaki son maç, Premier Lig’in 1. turunun günü 26/07/2021 tarihinde gerçekleşti ve Nizhny Novgorod — Soçi 1-0’lık skorla sona erdi.

O gün Nizhny Novgorod topu zamanın% 43’üne sahipti ve 2’si hedefe ulaşan 7 gol attı. Protokoldeki tek oyuncuları Igor Gorbunov’du (68′).

Soçi” de hedefe 21 isabet etti, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Maç Pavel Shadyhanov tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Soçi

Neredeyse hepsi ele alınabilir, çünkü Soçi yöneticisi Vladimir Fedotov’un tam kadrodan fiziksel formda sadece bir sorun vardır. Mateo Kassierra (kas yaralanması) maçı kaçıracak. Diskalifiye nedeniyle bu oyunu oynayamayacak oyuncular Ivelin Popov ve Danila Prokin’dir.

Takım haberleri: Nizhny Novgorod

Kadrodaki yaralanmaların tamamen ortadan kalkması nedeniyle Nizhny Novgorod’un yöneticisi Alexander Kerzhakov’un bu maçtan önce fiziksel formla ilgili herhangi bir problemi yok. Igor Gorbunov diskalifiye nedeniyle bu oyunu oynayamayacak.

Tahmin

Bu oyunda Soçi’nin oyunu uzun süre kontrol edebileceğine ve kontrol edebileceğine ve yaratacakları birkaç noktayı gerçekleştireceğine inanıyoruz.

Tersine, Nizhny Novgorod’un ileriye doğru ilerlemesinin kolay olmayacağını düşünüyoruz, ancak bir noktada muhtemelen geri çekileceklerini düşünüyoruz.

90 dakika sonra Soçi’nin 3-1’lik skorla kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: