Rusya Premier Ligi’nde Sochi — Spartak Moskova’nın tahmini

Moskova Spartakosu Pazartesi günü Premier Lig’in Soçi’nin ev sahipleriyle buluşması için Fisht Olimpiyat Stadyumu’na gelecek.

Sochi – Spartak Moskova maçına ilişkin tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbetten indir’de (en iyi bahis oranları dahil) görülebilir.

Soçi

Sochi, Premier Lig’deki yenilginin ardından Krasnodar’a karşı önceki maçta 1-2’lik skorla burada zafere dönmeyi umuyor.

Bu maçta Soçi, topun sahipliğinin yüzde 51’ini ve kaleye 21 vuruşunu gerçekleştirdi, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Soçi’de kaleci Mateo Kassierra (19 ‘) oldu. Öte yandan Krasnodar, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 13 vuruş gerçekleştirdi. Victor Claesson (23 ‘, 52’) «Krasnodar» için kendini ayırdı.

Soçi’nin son maçlarında hiçbir maçı kaçırmadı – bu nadir bir durum. Aslında, Soçi, önceki karşılaşmaların 6’sında savunmalarının kırıldığını ve 9 gol attığını gördü.

Spartak Moskova

Moskova Spartakosu, Avrupa Ligi’nde son maçında Varşova Lehi karşısında 0: 1’lik skorla kazandıktan sonra oyuna girecek.

O maçta Moskova Spartacus’ün topa sahip olmasının yüzde 34’ü ve gole 11 vuruş vardı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Moskova Spartaküsü’nün en etkili oyuncusu Zelimhan Bakayev (17 ‘) idi. Varşova Lehi kaleye 15 darbe indirdi, bunlardan 4’ü hedefe çarptı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor ve Moskova Spartakus son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakibinin toplamda 6 gol atmasına neden oldu. Moskova’daki Spartacus’un savunmasında bazı zayıf noktalar var. Bunu söyledikten sonra, bu desenin bu oyunda burada devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Yüz yüze

Bu kulüplerin katıldığı son lig yarışması, 26/08/2021 tarihinde 6. maç günü Premier Lig oldu ve skor Spartak Moskova 1-2 Soçi’de sona erdi.

O gün Moskova’nın Spartakus’u topun sahipliğinin % 58’ini, kaleye 15 vuruşunu gerçekleştirirken, 2’si hedefe çarptı. Tablodaki tek oyuncu Roman Zobnin (60 ‘) idi.

Ama Sochi’nin hedefe 10 atışı var, bunlardan 3’ü hedefe doğru. Maxim Barsov (66 ‘) ve Arthur Yusupov (72’) kendilerini ayırdılar. Vitaly Çuvkov’un maçına karar verdim.

Takım haberleri: Soçi

Soçi koçu Vladimir Fedotov, seçebileceği tamamen sağlıklı bir ekip sayesinde bu düelloya katılımı hakkında konuşmak için fitness konusunda herhangi bir problemi yoksa mutlu olacak.

Takım Haberleri: Spartak Moskova

Moskova «Spartacus” un yöneticisi Rui Vitoria bir dizi oyuncuyla görevinden ayrıldı. Jordan Larsson (Kas Yaralanması), Esekiel Ponce (Yırtık Menisküs) ve Pavel Maslov (Ayak Cerrahisi) burada yok. Diskalifiye nedeniyle bu oyunu oynayamayacak oyuncular Ayrton Lucas ve Alexander Sobolev’dir.

Tahmin

Tüm faktörler göz önüne alındığında, Moskova’nın Spartacus’u kesinlikle Soçi takımına gol atabilir, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, Soçi’de 2-1 kazanacağız. İyi biri olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: