Rusya Premier Ligi’nde Ural vs Krasnodar maçının tahmini

Cuma günü Yekaterinburg Merkez Stadyumu’nda Ural sahasının sahiplerinin rakibi Krasnodar’ı kabul ettiği Premier Lig maçı düzenlenecek.

Ural – Krasnodar maçına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet promosyon kodu nasıl alınır, maç başına en son oranlarla birlikte sunulmaktadır.

Ural

Ural, Premier Lig’in son maçında Orenburg’dan 3-0 yenilgisinin ardından son sonucunu burada tekrarlamak istemiyor.

O maçta Ural% 43’lük topa sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Orenburg, hedeften 25’i hedeften 9’u olmak üzere 25 vuruş yaptı. Vladimir Sycheva Orenburg için kendini ayırdı (46′, 67′, 77′).

Uralların son 6 maçının 5’inde maç başına üç veya daha fazla gol kaydedildi. Rakipler bu dönemde bunlardan 11’ini atarken, Urallar ise 9’u attı. Elbette, böyle bir düzenlilik mutlaka burada da geçerli olmayacaktır.

Bu maçta Ural, ligdeki önceki üç maçında Krasnodar’a karşı kazanamadı.

Krasnodar

Premier Lig’de Moskova Spartakus’a karşı önceki maçında yenilginin ardından Krasnodar ve taraftarları bu sefer en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Krasnodar% 54’lük topa sahipti ve hedefine 14 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Krasnodar için Sergey Borodin (53′ Kendi golü) ve Eduard Spurtsyan (60′) golleri attı. Spartak Moskova, hedefe 20 tane isabet etti, bunlardan 9’u hedefe ulaştı. Moskova Spartacus için Roman Zobnin (35′), Quincy Promes (46′) ve Victor Moses (83′) puan aldı.

Önceki altı maçta Krasnodar 7 gol attı. Buna ek olarak, bu oyunların her birinde Krasnodar’ın golü var. Bu süre zarfında kapılarına 8 gol atıldı.

Kişisel toplantılar

01.09.2019 tarihinden itibaren yapılan son tam zamanlı karşılaşmaların analizi, Ural’ın bunlardan 1’ini kazandığını, Krasnodar’ın ise 4’ünü kazandığını ve berabere kalmanın 1 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplamda 20 gol atıldı, bunlardan 6’sı bombus arıları ve 14’ü Boğalardı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33 idi.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maç, final skorunun 2-1 Ural olduğu Premier Lig maçının 20. gününde 07/03/2022’de gerçekleşti.

O maçta Krasnodar topun% 46’sına sahipti ve gole 2 olmak üzere 14 gol attı. Goller Eduard Spurtsyan (59′) ve Vladimir Ilin (65′) tarafından atıldı.

Uralların 16 golü vardı, bunlardan 6’sı gole girdi. Eric Bickfalvi (79′) golü attı.

Maç Evgeny Turbin tarafından yargılandı.

⚡ Tahmin

Krasnodar ve Uralların çabaları için çok fazla ücret ödemeden kalabileceklerine yöneliyoruz.

Bu nedenle maçın sonunda skoru 0:0 olarak göreceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: