Rusya — Slovakya maçının tahmini, Avrupa Dünya Kupası elemeleri

Cuma günü, Rusya’nın Slovakya ile oynayacağı Avrupa Dünya Kupası elemeleri planlanıyor.

Üzerinde 1xbetten Rusya — Slovakya maçıyla ilgili ipuçlarımızı, anketlerimizi ve maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere istatistiklerimizi bulabilirsiniz.

Rusya

Önceki maçını kazanan Rusya, 2: 0 Dünya Kupası elemesinden sonra aynı sonucu elde etmeyi umuyor — Avrupa’nın Malta’ya karşı zaferi.

O maçta Rusya’nın yüzde 53’ünün topa sahip olduğu, 19’unun ise 7’sinin hedefi vurduğu gole sahipti. Rusya milli takımının bir parçası olarak Fyodor Smolov (10 dakika) ve Zelimhan Bakayev (84 dakika) bombardıman uçakları oldu. Öte yandan Malta’nın hedefe 9 vuruş, hedefe 3 vuruş vardı.

Rusya ile yapılan son oyunlarda ortak bir konu sıfır sayıdır.

Önceki altı maçlarını bundan önce alırsak, bunlardan beşinde her iki takımın golleri için bahis kaybedilirdi.

Slovakya

Slovakya, Dünya Kupası elemelerinden sonra bu oyuna 2-0 girdi – Avrupa, önceki maçında Kıbrıs’ı yendiklerinde kazandı.

O maçta Slovakya% 64’lük bir topa sahipti ve 23 gol attı ve 7 gol yedi. Slovakya milli takımında goller Ivan Schranz (55 dakika) ve Martin Cüzznik (77 dakika) atıldı. Rakibi için Kıbrıs, 9’i hedefe isabet eden 0’ı hedefe doğru 9 vuruş gerçekleştirdi.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Slovakya milli takımı son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplamda 9 gol yedi. Savunmada Slovakya mükemmel olmaktan uzaktı. Elbette böyle bir eğilim bir sonraki oyuna aktarılamaz.

Yüz yüze

10.12.2005 tarihli önceki yüz yüze karşılaşmalarına bakıldığında, Rusya’nın bunlardan 2’sini, Slovakya’nın ise 3’ünü kazandığını, berabere kaldıklarında 1 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda aralarında 9 gol atıldı, bunlardan 4’ü «Milli takım» ve 5’i «Repre» idi. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 1,5’e eşit olarak verir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligin son maçı, Slovakya’nın 2-1’lik skorla sona erdiği Avrupa Dünya Kupası elemeleri 30.03.2021 maçıydı.

O gün Slovakya’nın topun% 38’i topa sahipti, 6 gole, 2 gole çarptı. Goller Milan Shkriniar (38 ‘) ve Robert Mack (74’) tarafından atıldı.

Rusya hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Mario Fernandez (71 ‘) golcü oldu.

Hakem Carlos del Cerro Grande tarafından yapıldı.

💡 Tahmin

Bu oyunda Rusya’nın, savunmasını kırması kolay olmayacak olan Slovakya ile oynadığında bir kereden fazla puanlama şansı yaratacağına inanıyoruz.

Bu nedenle, Rusya’nın 90 dakika içinde 2-0’lık bir skorla kontrollü bir zaferi bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: