Saint Gallen-Lucerne: İsviçre Kupası finali için tahmin ve bahis

İsviçre Kupası finalinde St. Gallen, Lucerne ile oynayacak. Kupayı kim kazanacak? 1xbet promosyon kodu 2021

“St. Gallen”

“St. Gallen” başladı yol kupa aşamasından 1/8 final ve hemen aldı en zorlu rakip, tüm olası – “young boys”. Neredeyse oybirliğiyle zafer «genç adamlara» verildi, ancak sadece kaybetmediler, aynı zamanda normal zamanlarda da yenilgiyle (4-1). İlginç olan, daha sonra» St. Gallen ” zaferler büyük zorluklarla verildi ve hem oyun hem de hesapta: 1 / 4’te Final «Grasshoppers» (2-1) ve yarı finalde «Servette» (1-0) yendi.

“Lucerne”

“Lucerne” büyük ve kendine güvenen zaferlerin bir sevgilisi değil, İsviçre Kupası’nın mevcut çekilişinde doğruladığı asgari üstünlükle içerik. Başladı takım sahne 1/16 final ve hemen karşı karşıya zorluklar, tekrar ” Tun ” sadece bir skor 1-0. Finalin 1/8’inde chiasso ile başa çıkmak için karakter ve kazanma iradesi göstermek zorunda kaldı (2-1’lik bir skorla Victoria). Çeyrek finalde bütün bir drama vardı: Lugano rakiplerinde. İki büyük atış 1-1’lik bir skorla tamamlandı. İkinci ek «Lucerne “ileri gider ve perde toplantı, 122. dakikada, penaltı gerçekleştirmez “Lugano” ve uçar turnuva. Yarı finalde yine “Lucerne” kazandı 2-1, ama şimdi sınırlı iki ana yarı-acı “Arau”.

İstatistikler ve rakamlar:

St. Gallen, mevcut kupa çekilişinde yedi gol attı ve iki gol attı;
Lucerne, dört maçtan üçünde 2-1’lik bir skorla kazandı;
Sonuç olarak şampiyonluk “St. Gallen» ve “Lucerne” takas ev kazanır — 2:1 ve 4:2 sırasıyla, ve başka bir iki kez oynadı beraberlik: 2-2 ve 0-0.

Tahmin

Takımlar yaklaşık eşit güç, doğruladı ve sonuçları Süper Lig-44 puan attı “St. Gallen” ve 46 “Lucerne”. İnanıyorum ki, düello olacak mümkün olduğunca dikkatli ve düşük sonuç, çünkü risk kimse olmayacak, çünkü tehlikede kupa, ve ne zaman bir dahaki sefere bir fırsat doldurmak için kulüp Müzesi — bilinmiyor. 3,5’ten daha az bir toplam koyuyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: