Salvador — Honduras maçının tahmini

Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemelerinin bir sonraki maçında, El Salvador Pazar günü honduras’tan bir rakiple karşılaşacak .

Ortağımız 1xbet bonus kodu internet sitesinde El Salvador — Honduras maçı için yapılan maç anketinin tüm tahminleri, istatistikleri ve sonuçları (maç başına en iyi oranlar dahil) gösterilmektedir.

El Salvador

El Salvador, Dünya Kupası elemeleri — Kuzey ve Kuzey Amerika-ABD’ye karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu oyunu oynayacak.

El Salvador’un katıldığı son 6 maçtan 5’inde maç başına en az üç gol kaydedildi. Bu dönemde gollerin dağılımına gelince, karşı taraflar toplam 5 gol atarken, El Salvador da 6 gol attı. Bununla birlikte, bu eğilim bir sonraki oyunda devam etmeyebilir.

Honduras

Önceki maçta Honduras, Kanada ile Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemeleri maçında 1-1 berabere kaldı.

Honduras Fabiana Coito, son altı maçında evde 8 kez gol attı. Bu dönemde kaçırdıkları gollerin toplamı 9’dur.

Tahmin

Bu ikisine baktığımızda, Honduras ve El Salvador’un nihayetinde iki takım arasında neredeyse hiçbir şeyin olmayacağı iyi bir karşılaşmada gol atabileceğini düşünüyoruz.

Beraberlik gerçek bir olasılıktır, çünkü aralarında çok az şey olmasını bekliyoruz. Bu nedenle, bu toplantının sonunda 1: 1’lik skorla berabere biten gergin bir karşılaşma bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: