Sampdoria — İtalya Serie A’nın bir parçası olarak Inter Milan

Pazar günü Luigi Ferraris stadyumu’ndaki Serie A maçında sampdoria sahasının sahipleri Inter Milan’ın rakibi ile karşı karşıya gelecek .

1xbet bonus Tahminlerimizi, kullanıcı anketimizi ve Sampdoria — Inter Milan maç istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı bulabilirsiniz.

Sampdoria

Sampdoria, Serie A’da sassuolo’ya karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu oyuna giriyor.

O maçta Sampdoria %37’lik bir topa sahipti ve 10’luk bir golle 2’lik bir golle 10’luk bir gol attı. Öte yandan Sassuolo’nun hedefe 19 atışı vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı.

Sampdoria oyuncusu Roberto D’aversa, son altı maçında toplamda 9 kez gol attı. Aynı zamanda attığı gollerin karşılaştırmalı hesabı 5’dir.

Inter Milan

Milan Inter, Serie A 1: 3 galibiyetinden sonra bu karşılaşmaya son maçlarında Hellas Verona’nın tutulmasıyla girecek.

O maçta Inter %57’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 15 gol attı. Milan Inter’in kadrosunda lautaro Martinez (47 dakika) ve Joaquin Correa (83 dakika, 94 dakika) yer aldı. Öte yandan Hellas Verona, hedefte 8 atış yaptı, bunlardan biri hedefe çarptı. Ivan Iliç (15′) «Ellas Verona»için kendini ayırdı.

Milan Inter, bu maçtan önce rakiplerinin savunmasını düzenli olarak kırdı ve önceki 6 maçında 22 gol attı. Bu, Milan’ın “Inter” In savunmada kendi sorunlarının olduğu gerçeğini maskelemiyor ve aynı çatışmaların 5’inde de daha aşağıdaydı. Bunun ötesinde, bu eğilimin bu oyunda çoğaltılıp çoğaltılmayacağı henüz bilinmemektedir.

Yüz yüze

22 Eylül 2018’den önceki yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Sampdoria’nın bunlardan 1’ini, Inter Milan’ın ise sıfır berabere kalan 5’ini kazandığı söylenebilir.

Bu karşılaşmalarda iki takım arasında 20 gol atıldı, bunlardan 6’sı blucerchiati’yi ve 14’ü Nerazzurri’yi attı. Bu maç başına ortalama 3.33 gol.

Ligdeki bu kulüplerin son maçı, Serie A’nın 35. günü 08.05.2021’de oynanan maç oldu ve final skoru Milan Inter’in 5: 1 Sampdoria olduğu zaman oldu.

O maçta Milan Inter, topun %55’ini ve 14 vuruşunu kaleye taşıdı ve 7 golle karşı karşıya kaldı. Goller Roberto Galliardini (4 ‘), Alexis Sanchez (26’, 36 ‘), Andrea Pinamonti (61’) ve Lautaro Martinez (70‘) tarafından atıldı.

Öte yandan Sampdoria, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 14 darbe indirdi. Keita Balde (35 ‘) attı. Hakem Giovanni Iroldi tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Sampdoria

Albin Ekdal (sırt yaralanması), Ernesto Torregrossa (bilinmeyen yaralanma) ve Manolo Gabbiadini (ayak bileği yaralanması) Sampdoria’nın patronu Roberto D’avers için mücadeleye katılmayacaklar.

Takım haberleri: Milan arası

Milan “Inter” In patronu Simone Inzagi’nin tam teşekküllü bir kadrosu yok. Christian Eriksen (kalp hastalığı), Gabriel Brazao (çapraz bağların yırtılması) ve Alexis Sanchez (Kas problemleri) bu oyunu kaçıracaklar.

⚡ Tahmin

Sampdoria’nın Milan Inter’e karşı bir gol atmak için yeterli ateş gücüne sahip olduğunu düşünüyoruz, ancak bir gol muhtemelen diğer ucunda bir çifti kaçırmalarını engellememelidir.

Ana oyunda Milan’ın Inter için 1: 2 avantaj elde edeceğiz. Bekleyip nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: