Sampdoria Tahmini-Milano İtalya Serie A

Sampdoria, Milano’yu Pazartesi günü Serie A maçında Luigi Ferraris Stadyumu’nda ağırlayacak.

Sampdoria-Milan oyunuyla ilgili tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz, ortağımız 1xbet bonus kodu ve en son bahis oranlarında bulunabilir.

Sampdoria

Sampdoria, Alessandria’ya karşı İtalya Kupası’nda 3: 2’lik bir skorla yenildikten sonra başka bir galibiyet için çaba gösterecek.

O maçta Sampdoria %56’lık bir topa sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 21 gol attı. Sampdoria’nın golleri Fabio Quagliarella (28 dakika), Manolo Gabbiadini (47 dakika) ve Morten Torsby (52 dakika) tarafından atıldı. Rakibi için Alessandria hedefe 14 atış yaptı, 4 gol attı. Riccardo Chiarello (8′) ve Simone Corazza (45’) Alessandria için gol attılar.

Sampdoria sürekli gol attı ve son 6 maçında yüzde yüz sonuç elde etti.

Bu dönemde toplam 12 gol attılar, attığı gol sayısı ise 9 oldu. Bu eğilimin bir sonraki maçta da devam edip etmeyeceğini yakında öğreneceğiz.

Milan

Milan, Serie A’nın son Maçını Atalanta’ya karşı kazandıktan sonra 0: 2’lik skorla karşılaşacak.

O maçta Milan, topun %30’una, 6 gol denemesine, 2 gol denemesine sahipti. Milan’ın en golcüsü Frank Cassie (43 ‘, 93’) idi. Rakibi Atalanta için 13 gol attı, 1 gol attı.

Milan’la oynanan maçlarda en az bir takımın «boş sayfa ” alma eğilimi son maçlarda belirgindi. Son 6 çıkışını incelemek, bunun 6 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipleri toplamda 3 gol, Milan ise 14 gol attı.

Yüz yüze

01.12.2019’dan bu yana gerçekleşen önceki kişisel karşılaşmalarının analizi bize Sampdoria’nın bunlardan 1’ini, AC Milan’ın 3’ünü kazandığını ve berabere sonucunun 2 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda iki kulüp toplam 13 gol paylaştı, bunlardan 4’ü Blutzerkyati’yi, 9’u Rossoneri’yi attı. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2.17’ye eşit olarak verir.

Ligin bu kulüpleri içeren son maçı, Final skorunun Milan 1: 1 Sampdoria olduğu Serie A’nın 29. günü 03.04.2021 maçıydı.

O maçta Milan %63’lük bir topa sahipti ve 3 golle 14 gol attı. Gol atan tek oyuncu Jens Petter Hauge (87‘) idi.

Rakibi için Sampdoria, 4’ü hedefe isabet eden 6 gol vuruşu gerçekleştirdi. Fabio Quagliarella (57 ‘) kendini ayırdı. Marco Piccinini’nin maçına hükmetti.

Takım haberleri: Sampdoria

Sampdoria’nın patronu Roberto D’avers, takım yaralanmadan oynamaya hazır olduğu için bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Milan

Milan’ın patronu Stefano Pioli, bir dizi erişilemeyen oyuncuyla savaşmak zorunda kalıyor. Frank Kessie (bilinmeyen yaralanma) ve Zlatan Ibrahimovic (diz yaralanması) takım listesinde olmayacakları isimlerdir.

🔮 Tahmin

Sampdoria oyunu ilerledikçe, sonunda gol atacağını ve ileride kalacağını düşündüğümüz Milan’ın savunmasını kırmanın zor olabileceğini düşünüyoruz.

Böylece, Milan’ın sürekli bir düdük çaldığında 0: 1’lik bir farkla kazanacağını tahmin ediyoruz.

Bakalım.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: