Şampiyona kapsamında Huddersfield – Luton Town maçının tahmini

Pazartesi günü John Smiths Stadyumu’ndaki şampiyonluk maçında, Huddersfield sahasının sahipleri Luton Town’la karşılaşacaklar.

Huddersfield Town – Luton Town maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı anketleri, maç başına en son oranlar dahil olmak üzere 1xbet bonus kodu sunulmaktadır.

Huddersfield City

Huddersfield, Hull City’yi şampiyonada 0-1 kazandıklarında geçen tura devam etmek istiyor.

O maçta, Huddersfield Town’un topu% 54’lük bir paya sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 23 gol attı. Huddersfield Town’a Harry Toffolo (79′) attı. Öte yandan Hull City, hedeften 7 tanesi hedeften biri olmak üzere 7 vuruş yaptı.

Huddersfield Town’un son altı maçında Carlos Corberan, 7 kez gol atmayı başardı ve bu da maç başına ortalama 1.17 gol attı.

Luton Town

Daha önce Luton Town, Peterborough United’a karşı şampiyonluk maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Luton Town% 51’lik bir topa sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Luton Town’da gol atan tek oyuncu Danny Hilton’du (49′). Peterborough United hedefe 18 vuruş yaptı ve bunlardan 6’sı hedefi vurdu. Johnson Clark-Harris (87′) Peterborough United’ın golünü attı.

Son yarım düzine maçta Luton Town 12 gol attı. Luton Town da bu davaların her birinde gol attı. Bu dönemde onlara karşı 6 gol atıldı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenelim.

Kişisel toplantılar

03/05/2008 tarihinden itibaren takımların kendi aralarında yaptıkları son karşılaşmaların analizi, Huddersfield’ın bunlardan 1’ini, Luton Town’un 2’sini kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda 10 gol atıldı, bunlardan 4’ü «Terrier” den ve 6’sı “Haters” dan atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 1.67’dir.

Takım Haberleri: Huddersfield

Huddersfield’ın patronu Carlos Corberan, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak, çünkü yaralanmalardan tamamen kurtuldu.

Takım Haberleri: Luton Town

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde, Luton Town patronu Nathan Jones bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Luton Town’un Huddersfield Town’u yenmek için çok uğraşması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da devralmak için en az bir top atacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda iyi bir mücadele ve Huddersfield Town’un 1-0 galibiyetini tahmin ediyoruz.

İlginç bir oyun olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: