Şampiyona kapsamında Hull City — Huddersfield maçının tahmini

Hull City, Cuma günü şampiyonluk maçında Huddersfield takımını UM Stadyumu’nda ağırlıyor.

Hull City — Huddersfield Town maçıyla ilgili tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi, 1xbet bonus nasıl kullanılır oynanan maç için en son oranlar dahil olmak üzere gözden geçirin.

Hull City

Hull City, şampiyonanın son maçında Luton Town’dan 1-3’lük bir skorla yenildikten sonra daha iyi bir sonuç istiyor.

O maçta Hull City% 59’luk bir topa sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Hull City’deki tek oyuncu Tom Ivz (92′) idi. Öte yandan Luton Town, hedefe 11, bunlardan 5’i hedefe doğru 11 vuruş yaptı. Luton Town’a Elijah Adebayo (9′), Harry Cornick (56′) ve James Bree (72′) puan verdiler.

Hull City’nin son maçlarında atılan gol sayısı sürekli olarak tekrarlanıyor.

Huddersfield Kasabası

Şampiyonada Bournemouth’a karşı önceki maçta yenildikten sonra, Huddersfield bu maçta bir fark yaratmayı başarabileceklerini umuyor.

O maçta, Huddersfield Town’un topu% 38’lik bir paya sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 7 gol attı. Bournemouth 14 gol attı, bunlardan 6 tanesi hedefe ulaştı. Bournemouth için Jaydon Anthony (19′), Jefferson Lerma (31′) ve Dominique Solanke (46′) puan aldı.

Huddersfield Town’un Carlos Corberan’ın son altı maçında 8 kez gol atmasıyla sevinmesi için bir nedeni var. Aynı maçlarda kaçırdıkları gol sayısı 9’dur.

Bu maçtan önce Huddersfield Town, ligin son 2 maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

24.09.2013tarihinden itibaren önceki karşılaşmalara bakarsanız, Hull City’nin bunlardan 2’sini kazandığını, Huddersfield’ın ise 3’ünü kazandığını ve berabere kalmanın 1 maçta sabitlendiğini söyleyebiliriz.

Toplamda bu dönemde takımlar arasında 15 gol atıldı, bunlardan 6’sı «Kaplanlar» ve 9’u «Terrier» olmak üzere toplam 15 gol atıldı. Bu maç başına ortalama 2,5 gol.

Takım Haberleri: Hull City

Hull City menajeri Shota Arveladze, bu maçtan önce takım tamamen yaralanmadığından fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Huddersfield

Huddersfield’ın patronu Carlos Corberan, emrinde tamamen sağlıklı bir takıma sahip olarak, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Hem Huddersfield Town hem de Hull City’nin gol atmakta zorluk çekeceğini düşünüyoruz.

Görünüşe göre maç berabere bitecek gibi görünüyor. Bu nedenle maçın sonunda 0:0 skorla çok yakın bir oyun görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: