Şampiyonada West Bromwich Albion – Fulham maçının tahmini

West Bromwich Albion, Salı günü şampiyonluk maçında Hawthorns Stadyumu’nda Fulham ile sahaya çıkacak.

West Bromwich Albion —Fulham maçının tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve sonuçlarımız 1xbet promosyon kodu (artı maç başına en iyi oranlar) sunulmaktadır.

West Bromwich Albion

West Bromwich Albion, Huddersfield Town’la berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı (2-2).

O maçta West Bromwich Albion% 49’luk bir topa sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 13 gol attı. West Bromwich Albion’un kadrosunda Carlen Grant (84′) ve Andy Carroll (85′) golleri yer aldı. Huddersfield Town’un rakibi, 9’u hedefe ulaşan 15 gol attı. Danny Ward, Huddersfield Town’a (24′, 74′) gol attı.

Steve Bruce’un West Bromwich Albion’u son 6 maçında 5 kez gol attı. Aksine, aynı maçlarda kendilerine karşı atılan gol sayısı 8’dir.

Fulham

Son maçında Fulham, Barnsley’e karşı şampiyonluk maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Fulham% 67’lik bir topa sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Fulham için gol atan tek oyuncu Harry Wilson’dı (86′). Barnsley’in 8 gol denemesi vardı, bunlardan 3’ü gol attı. Barnsley için Carlton Morris attı (44′).

Fulham, son altı maçında toplam 12 gol attı. Bu maçların her birinde Fulham gol atmayı başardı. Bu maçlar sırasında 5 gol kendi kalelerine atıldı.

Kişisel toplantılar

22/02/2014tarihinden itibaren önceki karşılaşmaların analizinde West Bromwich Albion’un bunlardan 0’sını, Fulham’ın ise 2’sini kazandığı ve 4’ünün berabere kaldığı ortaya çıktı.

Bu dönemde takımlar arasında 13 gol atıldı, bunlardan 4’ü Buggy ve 9’u Cottagers olmak üzere 13 gol atıldı. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2,17’ye eşit olarak verir.

Takım Haberleri: West Bromwich Albion

Hemen hemen tüm oyuncular maça katılabilir ve üniformalı sadece bir oyuncu West Bromwich Albion’un menajeri Steve Bruce’dan endişe duymaktadır. Daryl Dyke (hamstring yaralanması) başarısız oldu.

Takım Haberleri: Fulham

Fulham ekibinin neredeyse tamamından Marco Silva, fiziksel uygunluk konusunda yalnızca bir endişe duyuyor. Anthony Knockert (bilinmeyen yaralanma) burada oynamayacak.

✨ Tahmin

West Bromwich Albion’un, zaferi ortadan kaldırması gerektiğini düşündüğümüz Fulham’la mücadelede zorluklarla karşılaşabileceğine inanıyoruz.

Bu nedenle, Fulham’ın galibiyetini normal saatlerde 0: 1’lik bir skorla tahmin ediyoruz.

Bakalım her şey gider.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: