Şampiyonlar Ligi elemeleri kapsamında Malmö – Vikingur Reykjavik maçının tahmini

Salı günü Vikingur Reykjavik, Malmö ile yapılacak olan toplantıya hazırlanmak için başka bir sınava girecek.

Malmö – Vikingur Reykjavik maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı anketi betin bonus kodu ve en son bahis oranlarında sunulmaktadır.

Malmö

Malmö, Sundsvall’a karşı önceki oyunda 2:1 yenilgisinden sonra son sonucunu burada tekrarlamak istemiyor.

O maçta Malmö% 77’lik bir topa sahipti ve 18’inin hedefi vurduğu gole 38 vuruş yaptı. Malmö FF için gol atan tek oyuncu Sergio Peña’ydı (7′). GIF Sundsvall hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Sundsvall’ın GIF’leri için Ronaldo Damus (14′) ve Daniel Stansson (31′) puan aldı.

Son 6 maçında Malmö FF Milos Milojevicha, maç başına ortalama 1 golle 6 kez gol attı.

Vikingur Reykjavik

Vikingur Reykjavik, son karşılaşmasında KR üzerindeki 0-3 Úrvalsdeild zaferinin ardından bu toplantıya katılacak.

Vikingur Reykjavik ile önceki 6 maçtan 5’inde en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında maç başına ortalama gol sayısı 3,5, Vikingur Reykjavik’in ortalama gol sayısı ise 3’tür. Bu eğilimin yaklaşmakta olan oyunda devam edip etmeyeceğini beklemek sadece kalır.

Takım haberleri: Malmö

Jonas Knudsen (diz yaralanması), Anders Christiansen (kasık yaralanması) ve Adi Nakit (çapraz bağ kopması) Malmö patronu Milos Milojevich’in ekibinden uzak kalacak.

Takım Haberleri: Vikingur Reykjavik

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Víkingur Reykjavik’in menajeri Arnar Gunnlaugsson, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

FF’NİN Malmö’sinin muhtemelen birçok gol fırsatı uyguladığına inanıyoruz.

Bununla birlikte, Vikingur Reykjavik’in bir noktada geri dönebileceklerine inanmamıza rağmen, muhtemelen gollerini atması da zor olacaktır.

Seçimimiz, maç sonunda Malmö Ff’nin 3-1’lik skoruyla kesin zaferidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: