Şampiyonlar Ligi elemelerinde Dinamo Kiev – Fenerbahçe maçının tahmini

Şampiyonlar Ligi elemelerinin bir sonraki maçında Kiev Dinamosu Çarşamba günü Fenerbahçe’nin rakibi ile mücadele edecek.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Dinamo Kiev — Fenerbahçe istatistiklerimiz için 1xbet bonus ve en iyi bahis oranlarına geçin.

Dinamo Kiev

Kiev Dinamosu, Premier Lig maçında Luhansk Şafak ile 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Kiev Dinamosu topa% 60 sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Kiev Dinamosu için gol atan tek oyuncu Vitaly Buyalski’ydi (44′). Luganskaya Şafak, 2 tanesi hedefe 3 darbe indirdi. Allahyar Seyyadmanes (49′), Lugansk’ın Şafağı için dövüldü.

Kiev Dinamosu Mirci Lucescu, önceki 6 maçta 13 kez gol denemelerinden dolayı ödüllendirildi. Tersine, bu oyunlarda kendilerine karşı atılan gol sayısı 6’dır.

Fenerbahçe

Fenerbahçe, Süper Lig’de 0:5 puanla kazandıktan ve son maçında Yeni Malatyaspor’u mağlup ettikten sonra bu düelloya yaklaşıyor.

O maçta Fenerbahçe, zamanın yüzde 69’una sahipti ve 12’si gole gelen 29 gole isabet etti. Fenerbahçe’ye Serdar Dursun (32′), Serdar Aziz (57′), İrfan Cahweci (75′) ve Enner Valencia (77′, 89′) puan verdiler. Yeni Malatyaspor’un rakibi gole 7, bunlardan 4’ü gole vurdu.

Fenerbahçe’nin savunucularının ardı ardına oynadığı maç sonucunda kaçırılan gol sayısı son 6 maçtan 3’ünde gerçekleşti. Bu dönemde kendi saldırıları 17 gol attı. Ancak, bu eğilimin bir sonraki maçta da devam edeceğine dair bir kesinlik yoktur.

Takım haberleri: Dinamo Kiev

İbrahim Kargbo Jr. (tibia ve fibula kırığı), Vladimir Kostevich (ameliyat) ve Vladislav Kulaç (ayağın kırığı) Kiev Dinamo müdürü Mirci Lucescu için mevcut değildir.

Takım Haberleri: Fenerbahçe

Tamamen sakatlıktan arınmış bir grup sayesinde, Fenerbahçe yöneticisi Georges Jesus bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamadı.

💡 Tahmin

Fenerbahçe ve Kiev Dinamolarının nihayetinde birbirlerinin şansını eşitleyebilecekleri gerçeğine yöneliyoruz.

Bakalım işler nasıl gelişecek, ama berabere kalmak bizim için oldukça muhtemel görünüyor. Bu nedenle tahminimiz yoğun bir düellodur, bu da mola düdüğünden sonra kimsenin hesabıyla sona ermeyecek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: