Şampiyonlar Ligi elemelerinde Dinamo Zagreb – Skupi’nin tahmini

Salı günü yapılacak Şampiyonlar Ligi elemeleri maçında Zagreb Dinamosu rakibi Skupi’ye karşı mücadele edecek.

Dinamo Zagreb – Skupi maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet promosyon kodu 2022 (artı maç başına en iyi oranlar) sunulmaktadır.

Dinamo Zagreb

Zagreb Dinamosu, Prva Ligi’nde Zagreb Lokomotifiyle (3:2) karşılaşmanın başarısını tekrarlamaya çalışacak.

O maçta Zagreb Dinamosu topu% 62’lik bir paya sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 14 gol attı. Zagreb Dinamosu için goller Josip Drmich (25′, 34′) ve Luca Menalo (91′) tarafından atıldı. Zagreb’in rakibi Lokomotiv hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Zagreb Lokomotifi için Sandro Kulenovic (4′) ve Aliyah İbrahim (22′) puan aldı.

En son sonuçları, Zagreb Dinamo arka korumasının daha fazla sağlamlık gösterdiği gerçeğini vurgulamaktadır. Zagreb Dinamosu gollerden cimriydi: Önceki altı maçta 4 gol kalelerine uçtu.

Shkupi

Lincoln Red Imps’in UCL elemelerindeki son maçında yenilgiden sonra, Skupy durumu düzeltmeye çalışacak.

Lincoln Red Imps için Lee Cashiaro’yu attı (69′).

Son zamanlarda, Skupi’nin yer aldığı maçlarda en az bir takımın gol atmadığı bir eğilim izleniyor. Son altı karşılaşmaya bakarsanız, bu beş kez oldu. Bu karşılaşmalarda rakipler 8 gol attı, Skupiler ise 6 gol attı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceği, yakında öğreneceğiz.

Takım Haberleri: Dinamo Zagreb

Zagreb Dinamo patronu Ante Čačić tam kadroya sahip ve seçebileceği tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maç için fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Takım Haberleri: Skupi

Tamamen sağlıklı bir takıma sahip olan yönetici Skupi Göce Sedloski, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Açıkça görülüyor ki, Skupi’nin Zagreb Dinamolarının kapılarına girmesinin kolay olmayacağı ve muhtemelen birçok an yaratacağı ve onları gollere dönüştüreceği açıktır.

90 dakika sonra Zagreb Dinamosu lehine ikna edici bir 3-0 puan bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: