Şampiyonlar Ligi elemelerinde Fenerbahçe — Dinamo Kiev maçının tahmini

Kiev Dinamosu Çarşamba günü Fenerbahçe’ye karşı Şampiyonlar Ligi elemeleri maçına çıkacak.

Fenerbahçe – Dinamo Kiev maçının tam tahmini, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketi bonus 1xbet ve maç başına en son oranlarda sunulmaktadır.

Fenerbahçe

Fenerbahçe, Kiev Dinamo ile 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

Takımın son sonuçları, Fenerbahçe’nin arka hattının muazzam bir çaba sarf ettiğini gösteriyor. Fenerbahçe, son altı maçta kalelerine giren toplam gol sayısını 3’e çıkararak maçı gergin tutuyor. Bu eğilimin burada devam edip etmediğini görmek ilginç olacak.

Dinamo Kiev

Önceki altı maçta Kiev Dinamo Mirci Lucescu, maç başına 7 kez gol atarak, maç başına 1,17 gol attı.

Takım Haberleri: Fenerbahçe

Fenerbahçe’nin patronu Georges Jezush’un bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok, tamamen sağlıklı bir kadroya sahip.

Takım haberleri: Dinamo Kiev

Kiev Dinamo Mirci Lucescu’nun oyun dışı bir takım oyuncuları var. İbrahim Kargbo Jr. (tibia ve fibula kırığı), Vladimir Kostevich (ameliyat) ve Vladislav Kulach (ayak kırığı) burada oynamayacaklar.

🔮 Tahmin

Bizim görüşümüze göre, Fenerbahçe’nin muhtemelen daha fazla gol atmak için yeterli anları yaratacağı ve muhtemelen savunmalarını kırmakta zorlanacak olan Kiev Dinamo maçında kaçırılmaması muhtemel.

Tahminimiz maç sonuçlarına göre Fenerbahçe’nin 2-0’lık galibiyetiyle kontrollü bir galibiyet oldu.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: