Şampiyonlar Ligi elemelerinde PSV Eindhoven — Rangers’ın tahmini

PSV Şampiyonlar Ligi elemelerinin bir sonraki toplantısında, Eindhoven Çarşamba günü Rangers ile buluşacak.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve PSV Eindhoven — Rangers maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet bonus kodu ve maç başına en son oranlara geçin.

PSV Eindhoven

PSV Eindhoven, Şampiyonlar Ligi elemelerinde Rangers’la (2-2) berabere kaldıktan sonra bu oyuna geliyor.

O maçta PSV Eindhoven% 45’lik bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 9 vuruş yaptı. PSV Eindhoven için goller İbrahim Sangaré (37′) ve Armando Obispo (78′) tarafından atıldı. Rangers’ın 12 golü vardı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Rangers’a Antonio Çolak (40′) ve Tom Lawrence’ı (70′) attı.

Son zamanlarda, PSV’NİN Eindhoven’ın 90 dakikayı tamamlamayı başarması pek sık değildi. Aslında PSV Eindhoven, önceki 6 maçtan 6’sında savunmasını 11 gol atarken savunmasını kırdı. Ancak bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Rangers

Önceki maçta Rangers, Premier Lig’in bir parçası olarak Hibernian ile 2-2 berabere kaldı.

O maçta Rangers% 55’lik bir topa sahipti ve ikisi de hedefe ulaşan 9 vuruş yaptı. Rangers’ın kadrosunda goller James Tavernier (45′) ve Tom Lawrence (58′) tarafından atıldı. Öte yandan Hibernian, 5’i hedefe isabet eden hedefe 14 vuruş yaptı. Hibernian için Martin Boyle (51′) ve Josh Campbell (92′) puan aldı.

Giovanni van Bronkhorst’un ekibi Rangers önceki maçlarda 13 gol attı. Bu dönemde kaçırdıkları gol sayısı 6’dır.

Takım Haberleri: PSV Eindhoven

Carlos Vinicius (hamstring yaralanması), Yorbe Vertessen (apendektomi), Olivier Boscagli (diz yaralanması), Mauro Junior (kasık yaralanması) ve Noni Madueke (ayak bileği yaralanması) maça katılamazlar. Armando Obispo diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Takım Haberleri: Rangers

Rangers’ın patronu Giovanni van Bronkhorst’un sınırlı kullanılabilirliğe sahip bir takım seçmesi gerekecek. Nnamdi Ofoborh (kalp hastalığı), Kemal Ruf (nakavt) ve Janis Hagi (diz ameliyatı) bu oyunu kaçıracaklar. Connor Goldson diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Rangers’ın PSV Eindhoven takımını kırmak için yeterli şansa sahip olması gerektiğine inanıyoruz, ancak belki de kaçırabilecekleri kadar çok gol olmayacak.

Bunun, ıslık çaldığında PSV Eindhoven’ın 2-1 avantajıyla çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz. Bakalım bundan ne çıkacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: