Şampiyonlar Ligi elemelerinde Spartak Moskova-Benfica maçının tahmini

Bir sonraki test « Benfica “yapılacak Çarşamba, arifesinde yaklaşan eleme maç LH ile “Spartacus”.

Spartak Moskova-Benfica maçı için tahminlerimiz, anket istatistikleri ve sonuçları ve en iyi bahis oranları 1xbet bonus görülebilir.

Spartak Moskova

Moskova Spartacus, önceki sonucuyla cesaretlendirdi, Premier Lig’in 0: 1 başarısından sonra Sovyetlerin kanatlarına karşı aynı şeyi umuyor.

Bu maçta Moskova “Spartak” uygulanan 55 % topa sahip ve attı 17 vuruş gol, 6 olan vurmak hedef. Moskova «Spartak» ın en etkili oyuncusu Alexander Sobolev (68‘) oldu. “Kanatlar Sovyetler” yaptı 8 vuruş gol, bunlardan 0 atar.

Moskova “Spartak” Rui Vitoria son altı maçta attı 8 kez. Bu oyunlarda attığı gollerin karşılaştırmalı sayısı 5’dir.

Benfica

Benfica, önceki maçında Vitoria Guimarães’e karşı 1: 3 numaralı Lig primeira’yı kazandıktan sonra bu karşılaşmaya katılacak.

O maçta Benfica sahibi topu 59% ve attı 19 atar gol, 9 olan vurmak hedef. Benfica’da golcüler Haris Seferovic (48, 57) ve Everton (91 dakika) idi. Vitoria Guimaraes, 7’si hedefe isabet eden 10 vuruş yaptı. Jorge Fernandez (62‘), Vitoria Guimarães’de yer aldı.

Önceki 6 karşılaşmasında Benfica 15 gol attı. Benfica da bu davaların her birinde gol atmayı başaramadı. Bu süre zarfında onların savunucuları attı kendi kalesinde 7 gol.

Takım haberleri: Spartak Moskova

Spartacus antrenörü Rui Vitoria için Pavel Maslov («iltihap») ve Alexander Selikhov («parmak kırığı») gitmeyecek.

Takım haberleri: Benfica

Benfica patronu Jorge Jesus, bazı fitness sorunları olan bir takımdan seçim yapmalıdır. Darwin Nunez (diz cerrahisi), Andre Almeida (çapraz bağ rüptürü) ve Diogo Gonsalves (bilinmeyen yaralanma) seçime hazır değildir.

Tahmin

Moskova’nın Spartacus’unun, Benfica’nın bu dizisine karşı en azından bir şey oynamak için sertliğe ihtiyaç duyacağına inanıyoruz, ki bu da muhtemelen en sonunda gol atacağını ve belki de en saf haliyle kalacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda Benfica için 0: 1’lik bir galibiyetle sonuçlanan inatçı bir mücadeleyi hayal ediyoruz.

Bunun nasıl gittiğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: