Şampiyonlar Ligi maçında Manchester City — Brugge’nin tahmini

Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi programında Manchester City, Bruges’e karşı oynuyor.

1xbet bonus tahminlerimizi, kullanıcı anketimizi ve Manchester City — Bruges maç istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı bulabilirsiniz.

Manchester

Manchester City, Crystal Palace’a karşı son maçında Premier League’i 0: 2 kaybettikten sonra normale dönmeyi umuyor.

O maçta Manchester City% 68’lik bir topa sahipti ve bunlardan 3’ü hedefe ulaşan 14 gol attı. Öte yandan Crystal Palace, hedefe 3 kez vurulduğunda hedefe 8 atış yaptı. Wilfried Zaha (6 ’) ve Conor Gallagher (88′) Crystal Palace takımında gol attılar.

Manchester City, Pep Guardiola’nın son 6 maçında 13 kez gol attı. Bu süre zarfında kendilerine karşı atılan gollerin karşılaştırmalı hesabı 6’dır.

Club Bruges

Bruges, son maçında birinci Lig A’daki Sint-Truidens’i Sint-Truidens’e karşı kazandıktan sonra oyuna girecek.

O maçta Brugge, topun sahipliğinin% 64’ünü ve gole 11 vuruşunu gerçekleştirdi, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Bruges’e gol atan tek oyuncu Bas Dost’du (1 ’, 49′). Sint-Truidense hedefe 11 atış yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Robert Bauer (23 ‘) Sint Truidens takımının golcüsü oldu.

Önceki yarım düzine maçta Bruges 10 gol attı. Bruges da bu maçların her birinde oldukça iyi puan aldı. Bu süre zarfında 8 golün kendi kalelerine atıldığını gördüler. Elbette böyle bir düzenlilik mutlaka bu maçta devam etmeyecek.

Yüz yüze

Bu takımların katılımıyla ligin son maçı 19.10.2021 Şampiyonlar Ligi’nin üçüncü maçı oldu ve Manchester City’nin 1-5’lik Bruges skoruyla sona erdi.

O gün Brugge% 37’lik bir topa sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 5 vuruş yaptı. Attığı tek oyuncu Hans Vanaken (81. dakika) idi.

Öte yandan Manchester City, 9’u hedefe isabet eden 22 gol girişiminde bulundu. Goller João Cancella (30 dakika), Riyad Marez (43.84), Kyle Walker (53 dakika) ve Cole Palmer (67 dakika) tarafından atıldı. Istvan Kovac maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Manchester City

Aralarından seçim yapabileceğiniz hemen hemen her şey var ve Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola, aksi takdirde tamamen hazır olan takımdan fitness konusunda sadece bir endişe duyuyor. Ferran Torres (ayak yaralanması) oyundan ayrıldı.

Takım haberleri: Bruges

Bruges kulübünün teknik direktörü Philippe Kleman’ın bu maç öncesinde fitness konusunda hiçbir endişesi yok, çünkü onun seçimi kesinlikle yaralanmadan.

Tahmin

Bu oyunda Bruges’in bu Manchester City takımına karşı bir kapı savunması bulma şansı yeterli olmalı, ancak bu onlara attığı kadar fazla olmayabilir.

Tavsiyemiz, maçın sonunda Manchester City için 2-1’lik bir avantajla karşılaşmanın sona ermesi. İyi biri olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: