Şampiyonlar Ligi maçında Manchester City — PSG’NİN tahmini

Manchester City, Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi maçında PSG ile oynayacak.

Manchester City — Paris Saint-Germain maçının 1xbet promosyon kodu girişindeki tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en son bahis oranlarını görün.

Manchester

Manchester City, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor, Premier Lig’de Everton’a karşı 3-0’lık bir galibiyetle kazanmayı umuyor.

O maçta Manchester City% 77’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 17 gol attı. Manchester City’de Rahim Sterling (44 dakika), Rodrie (55 dakika) ve Bernardo Silva (86 dakika) gol attı. Öte yandan Everton, 2’si hedefe isabet eden hedefe 4 darbe indirdi.

En son bulguları Manchester City’nin savunmasının daha fazla direnç gösterdiği gerçeğini vurgulamaktadır. Manchester City savunmada alçakgönüllüydü ve önceki altı karşılaşmada kalelerine atılan gol sayısını 4’e çıkardı.

Paris Saint-Germain

PSG, Ligin 1 galibiyetinden sonra son maçında Nantes’e karşı 3-1’lik bir skorla karşılaşıyor.

Bu maçta Paris Saint-Germain’in topu% 66’ya sahipti ve 14 golle 7 gol attı. Paris Saint-Germain’in bir parçası olarak, golcüler Kylian Mbappé (2 ‘) ve Lionel Messi (87’) idi. FC Nantes, 6’sı hedefe isabet eden 12 atış yaptı. Randal Colo Muani (76 ‘) ve Dennis Appia (81’ Autogall) kendilerini Nantes takımının bir parçası olarak ayırdılar.

Etkili karşılaşmalara eğilimlerini kanıtlayarak, Paris Saint-Germain’in sahaya çıktığı son altı maçta 21 kez gol attık ve maç başına ortalama 3,5 gol attık. Rakip takımlar bu toplam sayıdan 8 puan aldı. Bununla birlikte, şimdi bu eğilimin bir sonraki oyunda tekrar olup olmayacağını görmek için beklemeliyiz.

Yüz yüze

12 Mart 2008’den itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi bize Manchester City’nin bu maçlardan 3’ünü ve PSG’Yİ 1 kazandığını ve berabere sonucunun 2 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde toplam 12 gol attılar, bunlardan 7’si The Citizens’ten, 5’i ise Les Rouge—et—Bleu’dan geldi. Maç başına ortalama gol sayısı 2 idi.

Bu kulüplerin katılımıyla ligin bir önceki maçı, Şampiyonlar Ligi 2. maçında 28.09.2021’de Paris Saint-Germain’in 2-0’lık Manchester City skoruyla sona erdi.

Bu oyunda Paris Saint-Germain, topun sahipliğinin% 46’sını gerçekleştirdi ve hedefe 3 isabetle 6 gol attı. Gol yazarları İdrissa Guiye (8 dakika) ve Lionel Messi (74 dakika) idi.

Öte yandan Manchester City, hedefte 18 atış yaptı ve bunlardan 7’si hedefe çarptı. Carlos del Cerro Grande maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Manchester City

Manchester City patronu Pep Guardiola, bu maçtan önce kesinlikle sağlıklı bir grup seçeceği için fitness konusunda herhangi bir problemi olmayacağından mutlu olacak.

Takım haberleri: PSG

PSG teknik direktörü Mauricio Pochettino, seçim yapabileceğiniz mükemmel sağlıklı kadro nedeniyle bu maçta performans göstermekten endişe etmiyor.

Tahmin

Paris Saint-Germain’in muhtemelen Manchester City’nin bu kadrosuna karşı gol atabileceğini düşünüyoruz, ancak bu onların vereceği kadar fazla olmayabilir.

Manchester City için normal saatlerde 2-1’lik bir farkla çok yakın bir oyun bekliyoruz. Bunun için sabırsızlanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: