Şampiyonluk kapsamında Swansea City — Bournemouth maçının tahmini

Swansea Stadyumu’ndaki şampiyonluk maçında.com Salı günü Swansea City sahasının sahipleri Bournemouth’tan gelen rakiplerle karşılaşacaklar.

Swansea City — Bournemouth maçındaki tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus kodu ve en son bahis oranlarında bulunabilir.

Swansea City

Swansea City, Middlesbrough ile berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor (1:1).

O maçta Swansea City% 75’lik bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 19 vuruş yaptı. Swansea City’de gol atan tek oyuncu Michael Obafemi’ydi (48′). Öte yandan Middlesbrough, hedefe 13, bunlardan 4’ü de hedefe çarptı. Riley McgRey (46′) Middlesbrough’un golünün yazarı oldu.

Swansea City’yi içeren maçlar son zamanlarda muhteşem olma eğilimindedir ve atılan gollerin bolluğu istisnadan ziyade kuraldır. Her iki taraf da son 6 maçta toplam 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 13’ü Swansea City’yi attı. Tabii ki, bu eğilim mutlaka bu oyunda devam etmeyecek.

Bournemouth

Önceki maçta Bournemouth, şampiyonluk maçında Fulham ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Bournemouth% 53’lük bir topa sahipti ve iki tanesi de hedefe 7 vuruş yaptı. Bournemouth’un kadrosundaki tek oyuncu Dominique Solanke (98′) idi. Öte yandan Fulham, hedefe 6, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Fulham için Alexandar Mitrovic attı (56′).

Son zamanlarda, Bournemouth’un oynadığı maçlarda en az bir takımın gol atmadığı bir eğilim ortaya çıktı. Son altı karşılaşmayı kontrol etmek, bunun 5 kez olduğunu gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipler 5 gol, Bournemouth ise 6 gol attı.

Kişisel toplantılar

18/03/2017 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların kontrol edilmesi, bu toplantıların Swansea Şehri için hayal kırıklığı yarattığını gösteriyor. Hiçbir zafer kazanamadılar, Bournemouth ise onlardan daha güçlüydü ve vakaların yüzde 67’sinde galip geldi.

Toplamda bu maçlarda 10 gol atıldı, bunlardan 0’ı «kuğular» ve 10’u «kiraz» idi. Maç başına ortalama gol sayısı 1.67 idi.

Takım Haberleri: Swansea Şehri

Swansea City patronu Russell Martin’in bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorunu yok.

Bizim düşüncemize göre, Kuğular oyunu 3-4-3’lük bir sistemle hizalayabilirler ve Andrew Fisher, Ben Cabango, Kyle Naughton, Joel Latibodier, Cyrus Christie, Matt Grimes, Flynn Downs, Ryan Manning, Joel Pyro, Michael Obafemi ve Hannes Wolf’u seçebilirler.

Takım Haberleri: Bournemouth

Bournemouth menajeri Scott Parker’ın ulaşılamayan bazı oyuncularla uğraşması gerekiyor. Kieffer Moore (ayak kırığı) ve David Brooks (lenfoma) maçı kaçırıyor.

Kirazların Mark Travers, Ethan Laird, Nathaniel Phillips, Lloyd Kelly, Adam Smith, Ryan Christie, Lewis Cook, Jefferson Lerma, Jaydon Anthony, Dominic Solanke ve Jamal Lowe’u seçerek 4-4-2’lik bir düzenlemeyi seçebileceğine inanıyoruz.

✨ Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Swansea City’nin bu Bournemouth kadrosuna karşı bir şey elde etmenin çok zor olacağını düşünüyoruz, ki bu da kazanan bir gol atması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda Bournemouth’u 0:1’lik bir skorla kazanarak çok rekabetçi bir oyun öngörüyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: