San Lorenzo — Patronato Arjantin Süper liginin tahmini

San Lorenzo, Pazartesi günü süper lig maçında Pedro Bidegaine Stadyumu’nda Patronato ile yüz yüze gelecek.

San Lorenzo-Patronato maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketi sonuçlarımız bonus 1xbet (en iyi maç oranları dahil) gösterilmektedir.

San Lorenzo

San Lorenzo, Estudiantes De La Plata’dan Süper Lig’in son 2-0 yenilgisinden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta San Lorenzo topu %54, 1 vuruşla 8 gole sahipti. Estudiantes De La Plata hedefe 17 vuruş yaptı ve bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Nicholas Pascini (11′) ve Mathias Pellegrini (93’) kendilerini Estudiantes De La Plata takımında buldular.

Son San Lorenzo oyunlarının ilginç bir özelliği, içinde sıfır olan sonuçların sayısıdır.

Bundan önceki altı maçından 5’inde btts’ye yapılan bahis kaybedilmiş olurdu. Ancak böyle bir desen bu maça aktarılamaz.

Patronato

Son maçında Patronato, Banfield ile Süper Lig’de 1-1 berabere kaldı.

Bu maçta Patronato, topun sahipliğinin %32’sini ve hedefe 15 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan 10’u hedefe çarptı. Patronato Protokolündeki tek oyuncu Nicolas Delgadillo’ydu (38′). Banfield’ın 11 golü vardı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Luciano Pons (78 ‘) Banfield için gol attı.

Patronato’yu içeren önceki altı maçtan 5’inde, aralarında ve rakip taraflar arasında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı 1.67, El patron için ortalama puan ise 0.67’dir.

Bu karşılaşma öncesinde patronato, şampiyonanın son 3 maçında deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

06.02.2016 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda San Lorenzo’nun bunlardan 3’ünü kazandığını, Patronato’nun 0 olduğunu ve berabere kalan sonuç sayısının 3 olduğunu göreceğiz.

Toplamda bu oyunlarda 17 gol atıldı, bunlardan 11’i siklon, 6’sı ise el patron oldu. Bu, maç başına ortalama gol değeri 2,83’tür.

Bu partileri içeren ligin son toplantısı , Patronato 1-3 San Lorenzo’yu bitirdiğinde 14/03/2020 tarihinde Copa de la Superliga maç günü 1 oldu. Hakem Pablo Echavarria tarafından yapıldı.

Takım haberleri: San Lorenzo

San Lorenzo’nun menajeri Paolo Montero, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı ve kompozisyonunun tamamen yaralanmadan kurtulacağı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Patronato

Patronato’nun patronu Ivan Delfino, tamamen sakatlıktan yoksun bir takım seçimine sahip olarak, bu oyunda herhangi bir fitness problemi yaşamamaktadır.

⚡ Tahmin

Bu maçta Patronato kesinlikle San Lorenzo takımının önüne geçebilir, ancak bu muhtemelen yenilgiyi önlemek için yeterli değildir.

Sıkı karşılaşmanın oyunun sonunda 2-1’lik bir skorla San Lorenzo’nun galibiyetiyle sonuçlandığını görüyoruz. Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: