Sao Paulo-Palmeiras Kupası Libertadores

São Paulo ve Palmeiras arasındaki libertadores Kupası’nın büyük çeyrek final maçı Çarşamba günü başlayacak. Yarı finalde geçen kulüp için bir ödül olarak bir yer olduğu için, ikisi de harika bir futbol oyunu olmaya hazırlanıyor.

Sao Paulo Palmeiras için tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görmek için 1xbet promosyon kodu 2020 gidin (en iyi bahis oranları dahil).

Sao Paulo

São Paulo taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler-Serie A 1-2’nin Atlético üzerindeki başarısı.

O maçta “Sao Paulo” sahibi topu 49% ve neden 11 vuruş gol, 4 tanesi vurmak hedef. São Paulo Protokolündeki tek oyuncu Pablo (14 ‘, 33’) idi. Rakibine Atletico PR düzenlenen 15 vuruş gol, 5 hangi vurmak hedef. Renato Kaiser (28 ‘) Atletico PR için kendini ayırdı.

Sao Paulo Hernana Crespo, son yarım düzine maçta 10 kez attı. Tersine, bu oyunlarda kaçırdıkları gol sayısı 8’dir.

Palmeiras

Serie A’da Fortaleza’ya son kez kaybettikten sonra, Palmeiras ve seyahat eden taraftarları burada daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Bu oyunda, palmeiras’ın %62’lik bir topa sahip olması ve 2’si hedefe isabet eden 20 vuruş vardı. Palmeiras için gol atan tek oyuncu Willian (34′) idi. Fortaleza, hedefe 15 atış yaptı, 6 tanesi hedefe çarptı. Titi (12’ Autogol), Marcelo Benevenuto (18‘), Robson (25’) ve Igor Torres (95′) Fortaleza için attı.

Palmeiras savunmasının başarılı performansları dizisi, son 6 maçının 3’ünü oluşturan «karşı golleri» ile sonuçlandı. Bu süre zarfında kendi forvetleri 8 puanlamayı başardı.

Yüz yüze

10.06.2018’ten başlayarak önceki kişisel karşılaşmalarını kontrol etmek, são Paulo’nun 1’i kazandığını ve Palmeiras’ın 2’i 3 berabere kazandığını söylüyor.

Toplamda, tüm bu maçlar için onlar attı 11 gol, bunlardan 4 için “Tricolor Paulista «ve 7 için»Verdao”. Bu maç başına ortalama gol değeri 1,83.

Bu takımları içeren ligin son maçı, Serie A’nın 14. oyun günü olan 31.07.2021, Sao Paulo’daki Palmeiras lehine 0: 0 ile sonuçlandı .

O gün, “São Paulo” başardı 54 % topa sahip ve 12 atar gol, 3 olan hedefe çarptı.

Rakibi için Palmeiras 7 gol attı, 3 gol attı.

Luis Flavio de Oliveira maçı değerlendirdi.

📋 Takım haberleri: Sao Paulo

Valse (çapraz bağ rüptürü) ve Luciano (Kas yaralanması), São Paulo’nun Gafer Hernan Crespo sıralamasında yer almayacak.

📰 Takım haberleri: Palmeiras

Çoğunlukla sağlıklı bir grup oyuncudan, Palmeiras antrenörü Abel Ferreira’nın tek bir fitness sorunu var. Luan Silva (apse) hareket etmeyecek.

💡 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Palmeiras ve São Paulo, iki takım arasında çok az şey olacağı iyi bir karşılaşmada gol atabilir.

Çok fazla olmamalı ve çekiliş oldukça gerçekçi bir sonuç gibi görünüyor. Bu nedenle, oyunun sonunda 1: 1’lik bir skorla çok yakın bir oyun izliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: